امروز : دوشنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/19 - 11:56 ذخیره فایل ارسال به دوستان

کاهش ۱۲ درصدی سرقت در تهران/ایجاد ۸۰ ایست و بازرسی در نقاط جرم‌خیز

به گزارش بابل نوین، سردار حسین ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ در رزمایش نوروزی  فرماندهی تهران بزرگ با بیان اینکه در طول سال ۹۵ توفیقات زیادی را کسب کردیم، اظهار داشت: ۱۲ درصد سرقت در سطح شهر تهران کاهش پیدا کرد و در همین ایام توانستیم بیش از ۲۰ تن مواد مخدر را کشف کنیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ بیان کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قطعا در سال آینده وضع بهتری در زمینه‌های ذکر شده خواهیم داشت.

وی افزود: در بحث کاهش تصادفات و تلفات رانندگی در شهر تهران وضعیت خوبی نسبت به سطح کشور داشتیم.

سردار ساجدی‌نیا گفت: در بحث اشراف اطلاعاتی وضعیت خوبی در شهر تهران داریم به همین دلیل اکثر وقایع و اتفاقات آن را به خوبی مدیریت کرده‌ایم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: با برنامه‌ریزی‌های عملیاتی صورت گرفته جهت ایام عید از روز گذشته ۵۵۳ ایستگاه پلیس و چادر در محلات مستقر شده‌اند که جلوگیری‌کننده بسیاری از سرقت‌ها و ناامنی‌های احتمالی هستند.

وی تصریح کرد:‌ در طول بزرگراه‌های شهر تهران هم پلیس راهور در جهت کنترل حرکات خطرآفرین و سرعت‌های زیاد از سوی رانندگان متخلف اقداماتی را انجام خواهند داد.

سردار ساجدی‌نیا گفت: بیش از ۸۰ ایست و بازرسی در نقاط جرم‌خیز در ایام عید برقرار خواهد شد و می‌کوشیم با این اقدام شاهد کاهش سرقت و وقوع جرایم مختلف شویم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ، تصریح کرد: تلاش کردیم تا در سال ۹۵ بر اساس دستور مقام عالی فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران جهت بهبود معیشت همکارانم در تهران اقداماتی صورت گیرد که همین اتفاق هر چند ناچیز هم انجام شد.

وی در پایان گفت:‌ افزایش حقوق درجه‌داران در سال ۹۵ حسب دستور فرماندهی انتظامی ناجا محقق شد و بر اساس همین دستور تا پایان سال این افزایش حقوق شامل همه افراد هم شد.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين