امروز : دوشنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/21 - 12:14 ذخیره فایل ارسال به دوستان

معرفی ۳۷۲ مرکز متخلف عرضه مواد غذایی به مراجع قضایی

به گزارش بابل نوین، کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور در رابطه با اقدامات و بازرسی های انجام شده در طرح نوروزی، اظهار داشت: کل بازرسی انجام شده در ۳۰ اسفند ماه ۵۸۷۹ مورد بود و  بازرسی بهداشت محیط از مراکز تهیه و توزیع و عرضه مواد غذایی حساس با اولویت کنترل بهداشت فردی و بهداشت مواد غذایی  ۳۹۶۲ مورد بود.

وی افزود: بازرسی بهداشت محیطی اماکن عمومی حساس با اولویت بهداشت فردی و تجهیزات از جمله آرایشگاه ها ، هتل ها، مراکز اقامتی و ۱۴۱۵ مورد و بازرسی بهداشت محیط از اماکن بین راهی با اولویت کنترل بهداشت فردی و بهداشت مواد غذایی ۲۹۸ مورد انجام شد.
رئیس سازمان اورژانس کشور بیان داشت: تعداد بازرسی بهداشت محیط از سامانه های آبرسانی ۲۷۱ مورد و بازرسی بهداشت محیط با اولویت کنترل دخانیات از مراکز عرضه قلیان  ۱۵۳ مورد بود.
کولیوند بیان داشت: در رابطه با عرضه مواد غذایی فاسد و غیربهداشتی ۳۷۸۶۲ کیلوگرم کشف و معدوم شد و مراکز و اماکن مختلف  ۳۷۲ به مراجع قضایی معرفی شدند.
وی با اشاره به ۱۴۳۲ نمونه برداری میکروبی آب،  افزود: به منظور سلامت آب ۴۳۵۷ مورد کلر زنی آب آشامیدنی انجام  و  ۲۵۸ مراکز و اماکن مختلف تعطیل شد.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين