امروز : جمعه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/23 - 12:49 ذخیره فایل ارسال به دوستان

محور کرج – چالوس و هراز فردا یکطرفه می‌شود/افزایش ۳ درصدی سفرهای نوروزی

به گزارش بابل نوین، سرهنگ نادر رحمانی رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور گفت: با توجه به بازگشت مسافران از سفر از ساعت ۱۲:۰۰ از کرج به سمت مرزن آباد تا ساعت ۰۳:۰۰ صبح روز بعد مسیر مسدود می شود و در طول این ساعت تردد به سمت شمال ممنوع است.

وی در ادامه افزود: بر همین اساس از ساعت ۱۵:۰۰ عصر روز جمعه از از مرزن اباد به سمت کرج تردد تمامی وسایل نقلیه تا ساعت ۰۳:۰۰ صبح شنبه به صورت یکطرفه انجام می شود.
رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور گفت: محور هراز نیز از ساعت ۱۴:۰۰ روز جمعه از رودهن تا آب اسک تا ساعت ۰۲:۰۰ بامداد شنبه بسته خواهد شد و از ساعت ۱۶:۰۰ تردد از آب اسک محدود مشا به سمت رودهن به صورت یکطرفه انجام می شود و تردد به سمت شمال نخواهیم داشت.
وی در پایان گفت: از ابتدای طرح نوروزی که از ۲۵ اسفند همزمان با موج سفرها نوروزی اجرا شد تا کنون در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش ۳ درصدی سفرها را شاهد بودیم.
سرهنگ رحمانی در پایان بیان کرد: محورهای شمشک – دیزین، پونل – خلخال ، رودبار – کهنوج ، کهنوج – قلعه گنج، سروآباد – پاوه، اولنگ – شاهرود، شیراز – جهرم، گنج نامه – تویسرکان و استیل – مهریز تا اطلاع ثانوی مسدود است.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين