امروز : دوشنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/23 - 19:13 ذخیره فایل ارسال به دوستان

۴ نفر در سیستان و بلوچستان غرق شدند

به گزارش بابل نوین، روز گذشته در پی بی‌احتیاطی و بی‌توجهی به علائم هشدار دهنده ممنوعیت شنا ۲ نفر در چابهار و ۲ نفر در زابل غرق شدند که در پی اقدام به موقع نیروهای امدادی غرق شدگان در چابهار نجات یافتند.

۲ جوان ۱۹ و ۲۳ ساله ظهر روز گذشته در رودخانه “نهراب” منطقه سیستان واقع در شمال سیستان و بلوچستان غرق شدند و جان خود را از دست دادند. همچنین ۲ کودک نیز ظهر دیروز در “دریا بزرگ” شهرستان چابهار غرق شدند که با اقدام به موقع نیروهای هلال احمر چابهار نجات یافتند.
رئیس جمعیت هلال احمر چابهار در این رابطه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: ظهر روز گذشته به علت بی‌توجهی به هشدارهای امدادی و تابلوهای ممنوعیت شنا, ۲ کودک ۸ و ۱۲ ساله در “دریا بزرگ” چابهار غرق شدند که خوشبختانه با اقدام سریع تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر نجات یافته و به آغوش خانواده بازگشتند.
محمدرضا وظیفه‌دان افزود: مسافران باید توجه بیشتری به علائم هشدار دهنده ممنوعیت شنا در برخی از نقاط چابهار داشته باشند و علاوه بر آن در مناطقی که ممنوعیتی جهت شنا کردن وجود ندارد فرزندان خود را با نظارت کامل به دریا بفرستند.
علی‌اصغر قورزایی رئیس جمعیت هلال احمر زابل نیز گفت: متاسفانه ظهر دیروز ۲ جوان ۱۷ و ۲۱ ساله در رودخانه “نهراب” واقع در اطراف روستای “فیروزه‌ای” شهرستان زابل غرق شدند.
منبع:تسنیم
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين