امروز : دوشنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/24 - 12:01 ذخیره فایل ارسال به دوستان

فعالیت ۲۱۲ روحانی مبلغ در طرح آرامش بهاری مازندران +تصاویر

212 روحانی مبلغ در طرح آرامش بهاری در امامزادگان و بقاع متبرکه استان مازندران فعالیت می کنند.

به گزارش بابل نوین، حجت الاسلام مسعود قربانی معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: ۲۱۲ مبلغ عهده دار ترویج فرهنگ ناب اسلامی همزمان با آغاز بهار طبیعت در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه خواهند بود که ۶۱ نفر از این تعداد مبلغ اعزامی و ۱۵۱ نفر نیز روحانیون مستقر و بومی هستند.

وی افزود: مبلغ ها خدمات مشاوره خانوادگی، مذهبی، احکام و فرهنگ عفاف و حجاب به مسافران و گردشگران نوروزی می دهند.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: طرح سوالات مذهبی و مرتبط با سنت حسنه وقف و اهدا جوائز در ایستگاه های نقاشی کودکان از دیگر برنامه های حضور مبلغان در جوار آستان مقدس امامزادگان در طرح آرامش بهاری سال ۹۶ است.

حجت الاسلام مسعود قربانی با اشاره به اینکه ۸۷۰ زائرسرا و ۱۱۰ سوئیت در اماکن متبرکه استان مازندران آماده اسکان مسافران نوروزی هستند، افزود: این سوئیت‌ها برای پذیرایی از میهمانان و مسافران نوروزی سال ۹۶ در قالب طرح آرامش بهاری مهیا شده است.

وی از انجام بازرسی از اماکن متبرکه مجری طرح نوروزی آرامش بهاری استان خبر داد و گفت : ۵ تیم بازرسی از ۲۷۴ بقعه و امامزادگان مجری طرح نوروزی آرامش بهاری مازندران بازرسی می‌کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران افزود : زمان اجرای این طرح از ۲۸ اسفند ۹۵ تا ۱۵ فروردین ۹۶ است

باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين