امروز : دوشنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/25 - 9:54 ذخیره فایل ارسال به دوستان
استاندار مازندران:

ثبت‌نام و حضور پررنگ بانوان مازندرانی در انتخابات شوراها بسیار ارزشمند است

استاندار مازندران از حضور پررنگ بانوان مازندرانی در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا خبر داد و آن را نشان‌دهنده جایگاه بانوان ایران اسلامی در کشور دانست.

به گزارش بابل نوین به نقل از بلاغ، ربیع فلاح‌جلودار در بازدید از ستاد انتخابات شهرستان بابل در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در چند روز اخیر از حوزه‌های انتخابی غرب استان مانند نوشهر، چالوس، عباس‌آباد، تنکابن و رامسر بازدید کردم و از روند ثبت‌نام‌ها رضایت دارم.
وی افزود: دیروز از قائم‌شهر بازدیدی میدانی داشتیم و امروز هم در خدمت اعضای ستاد انتخاباتی شهرستان بابل هستیم تا از نزدیک ضمن عرض خداقوت مشکلات احتمالی پیش‌رو را بررسی کنیم.
استاندار مازندران ادامه داد: خوشبختانه روز به روز حضور داوطلبان پررنگ‌تر می‌شود و این جای خوشحالی برای ماست که بتوانیم انشاالله انتخابات پرشوری را رقم بزنیم.
این مسؤول تصریح کرد: تا پایان چهارم فروردین بیش از ۶ هزار نفر در حوزه شهری و روستایی ثبت‌نام کردند که از این تعداد حدود یک‌هزار نفر مربوط به شهر و مابقی مربوط به شورای اسلامی روستا هستند.
وی با اشاره به حضور پررنگ بانوان مازندرانی در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا گفت: خوشبختانه تا بدین لحظه حدود ۵٫۴ درصد از کاندیداها بانوان هستند و طبق آمار مطرح شده تاکنون بیشترین حضور بانوان را شهرستان بابل از آن خود کرده است که حدود ۱۰ درصد از شرکت‌کنندگان این شهرستان را تشکیل می‌دهد و این حضور و ثبت‌نام بسیار ارزشمند است.
فلاح‌جلودار با ابراز خوشحالی از حضور بانوان اظهار کرد: جای خوشحالی است که بانوان عزیز ما در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی فعالیت‌های خوبی دارند و این نشان از جایگاه زنان ما در جامعه اسلامی دارد.
وی افزود: فرصت حضور برای ثبت‌نام در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا تا ششم فروردین ماه خواهد بود و از کاندیداهای محترم خواهش می‌کنیم زودتر اقدام کنند و به روز آخر موکول نکنند.
استاندار مازندران در پایان گفت: در بازدیدی که از ستادها تا بدین لحظه داشتیم خوشبختانه مسؤولان اجرایی آمادگی کامل دارند و در سطح استان امکانات مناسبی فراهم شده است تا یک انتخابات شایسته که مقام معظم رهبری همواره روی این موضوع تاکید داشتند رقم بخورد و شاهد مشارکت حداکثری مردم باشیم.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين