امروز : دوشنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/27 - 20:23 ذخیره فایل ارسال به دوستان

مذاکره جمنا با کاندیداها/ نامزدها باید تیم خود را معرفی کنند

به گزارش بابل نوین، عضو هیأت رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: با همه نامزدها مذاکره شده است و همه آنها در مجمع دوم حضور و برنامه‌های خود را تشریح و تیم کاری خود را معرفی خواهند کرد.

لطف الله فروزنده عضو هیأت رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی درباره دیدار و مذاکره شورای مرکزی جبهه مردمی با کاندیداهای این جبهه اظهار داشت: با همه کاندیداها صحبت و مذاکره شده است و همه آنها ان‌شاءالله در مجمع دوم حضور یافته و برنامه های خود را تشریح وتیم کاری خود را معرفی خواهند کرد.

وی افزود: لطف‌الله فروزنده عضو هیأت رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به برگزاری اولین جلسه شورای مرکزی این جبهه درسال جدید که به ریاست حداد عادل عصر امروز یکشنبه ۶ فروردین برگزار شد، اظهار داشت: در این جلسه مهم‌ترین بحث مربوط به برگزاری نشست دوم مجمع ملی جبهه در ۱۷ فروردین ماه بود؛ در این مجمع اساسنامه مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت و ۱۰ نامزد مشخص‌شده، برنامه خود را ارائه خواهند کرد.

فروزنده ادامه داد: مجمع ملی از بین این ۱۰ نفر به ۵ نفر رأی خواهد داد و سیاست ها، فرایند و سازوکار تعیین کاندیدای نهایی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

عضو هیأت رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به تحلیل و بررسی اخبار روز و آرایش سیاسی در آستانه انتخابات در جلسه امروز خاطرنشان کرد: اعضای شورا به سراسر کشور سفر کرده و دیدگاه‌ها و نظرات شورای مرکزی جبهه مردمی را تشریح و تبیین خواهند کرد.

وی با بیان اینکه در استان‌ها و شهرستان ها و درمیان اقشار مختلف نشست های تبیینی درحال برگزاری است گفت: فضای انسجام و وحدت خوبی در سراسر کشور شکل گرفته است.

فروزنده همچنین درباره برنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برای انتخابات شورای شهر اظهار داشت: جبهه مردمی نیروهای انقلابی تلاش می کند شوراهای شهر و روستا با حضور نیروهای کارآمد، متخصص وانقلابی برای خدمت مطلوب تر و موثرتر به شهروندان تشکیل شود. دراین خصوص توصیه و تاکید جبهه به تمامی نیروهای انقلابی و دلسوز، وحدت و انسجام و پرهیز از اختلاف و رقابت های منفی و مسابقه در خدمتگزاری بیشتر به مردم است. دراین صورت جبهه مردمی از آنها حمایت خواهد کرد.

فروزنده از دیدار شورای مرکزی جبهه مردمی با مراجع و علما خبر داد و گفت: شورای مرکزی جبهه پس از برگزاری مجمع دوم خدمت مراجع و علما در قم خواهند رسید و گزارشی از فعالیت های جبهه ارائه و از ارشادات و رهنمودهای ایشان استفاده خواهند کرد.

عضو هیأت رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی همچنین از تعیین اعضای هیأت نظارت خبر داد و افزود:
اعضای هیأت نظارت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی مشخص شده‌اند و بدین ترتیب حجت‌الاسلام آشتیانی به عنوان رئیس هیأت، آقای حبیبی و سرکار خانم نوبخت از اعضای شورا به عنوان اعضای این هیأت انتخاب شدند و هادی ایمانی نیز به عنوان حقوقدان عضو این هیأت خواهد بود که یکی از وظایف آن نظارت بر انتخابات داخلی در مجمع ملی جبهه خواهد بود.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين