امروز : دوشنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/29 - 20:47 ذخیره فایل ارسال به دوستان

چراغ سبز ستاره سوئدی به مدیران منچستر

به گزارش بابل نوین، بدون شک، یکی از ستاره‌های موفق منچستریونایتد در این فصل، فوق ستاره سوئدی این تیم یعنی زلاتان ایبراهیمویچ بوده که گل‌های زیادی نیز برای شیاطین سرخ تا بدین‌جا به ثمر رسانده است.

همین درخشش باعث شده که رسانه‌های دنیا در مورد تمدید و یا عدم تمدید قرارداد ایبرا کنجکاو باشند. زلاتان در همین رابطه به خبرنگاران سیگنال‌های مثبتی داد: «باید دید چه اتفاقی رخ می‌دهد، ما در حال مذاکره هستیم. من پیشنهاد یک سال دیگر از باشگاه دارم و تصمیم داشتم تا موقعی که اینجا هستم بهترین عملکردم را ارائه دهم. هنوز زمان زیادی مانده تا در خصوص تمدید صحبت کنیم. بسیار خوشحالم که در این باشگاه فوق‌العاده بازی می‌کنم. بدون شک، یونایتد یکی از بزرگترین تیم‌های دنیاست و یک مربی عالی نیز دارد. من ژوزه را از قبل می‌شناختم. او یک برنده است. طوری کار می‌کنم که اگر در تیمی باشم، از ۲۰۰ درصد توانایی خود استفاده کنم. هیچ تیمی را بدون ماموریتی ناتمام رها نخواهم کرد.»
جمله آخر زلاتان، در رسانه‌های انگلیس بسیار خبرساز شد چراکه این همان چیزی‌ست که در ابتدای این فصل نیز بیان کرده بود و با استناد به قهرمانی‌هایش با تیم‌های مختلف، خواستار کسب قهرمانی با یونایتد شده بود. به نظر می‌رسد ایبرا بدون کسب قهرمانی با شیاطین سرخ، اولدترافورد را ترک نخواهد کرد.

منبع:خبرآنلاین

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين