امروز : چهارشنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/30 - 12:49 ذخیره فایل ارسال به دوستان

تلاش برای میزبانی جام جهانی فوتسال ۲۰۲۰

به گزارش بابل نوین، وزیر ورزش و جوانان گفت: برای میزبانی جام جهانی فوتسال ۲۰۲۰ تلاش می کنیم و درخواست خود را به فیفا ارائه داده ایم.

مهدی سلطانی فر چهارشنبه شب در حاشیه مراسم تقدیر از برترین‌های تورنمنت جهانی فوتبال ساحلی جام باشگاه‌های اروپا آسیا اظهار داشت: فیفا برای میزبانی جام جهانی فوتسال ۲۰۲۰ تعهداتی برای کشورهای میزبان در نظر گرفته که این تعهدات را پذیرفته ایم.

وی بیان کرد: به جز ایران چند کشور دیگر نیز درخواستهای خود را برای گرفتن میزبانی این مسابقات ارائه داده اند که پس از این مرحله همه چیز بستگی به نظر فیفا دارد.

سلطانی فر در مورد مسابقات فوتبال ساحلی جام باشگاه های اوراسیا نیز بیان کرد: مسابقات جهانی این رشته ورزشی نیز قرار است اردیبهشت ماه برگزار شود که امیدواریم شاهد در این بازی‌ها نیز شاهد درخشش ایران باشیم.

وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پیروزی‌های اخیر تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در برابر کشورهای قطر و چین بیان کرد: در یک هفته گذشته بچه های خوب ایران با کادر مربیگری خوب و حمایت های مختلف فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان، دو پیروزی ارزشمند را کسب کردند.

وی با بیان اینکه این دو پیروزی سبب شد امروز ما با ۱۷ امتیاز از هفت بازی و بدون حتی یک گل خورده، رکورد دار باشیم، افزود: البته بیان می شود که انگلیس هم گلی نخورده ولی انگلیس در پنج بازی گل نخورده و رکورد ما هفت بازی است.

سلطانی فر اظهار امیدواری کرد: ورزشکاران ایرانی در همه میادین ورزشی خوش بدرخشند و بتوانند نام و آوازه ایرانی را در جهان طنین انداز کنند.

منبع:بلاغ
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين