امروز : جمعه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰
تاریخ : 2017/03/31 - 21:56 ذخیره فایل ارسال به دوستان

کرانچار: به دنبال سهمیه آسیایی هستیم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان عنوان کرد تیمش به دنبال کسب رتبه چهارمی است تا با قهرمانی احتمالی تراکتورسازی در جام حذفی، سهمیه آسیا را کسب کند.

به گزارش بابل نوین، زلاتکو کرانچار در نشست خبری پیش از بازی با سایپا اظهار کرد: ابتدای کار باید اعلام کنم هدفی که پیش‌رو داریم، راحت نیست. در ۶ هفته باقی مانده به دنبال این هستیم تا به رتبه چهارم برسیم تا با قهرمانی احتمالی تراکتورسازی در جام حذفی به سهمیه آسیایی برسیم اما این کار راحت نیست.

وی افزود: زمان آنقدر کوتاه است که نمی‌توانم هیج قولی بدهم اما در درجه اول می‌خواهیم اوضاع را بهبود ببخشیم و از یک و نیم ماه پیش‌رو کمال استفاده را ببریم.

سرمربی سپاهان خاطرنشان کرد: انگیزه زیادی برای مسابقه فردا داریم و در صورت پیروزی، انگیزه ما برای ادامه راه بیشتر خواهد شد. گرچه بیشتر بازیکنان سپاهان را می‌شناسم اما در ۹ روز قبل توانستم سرنخ‌ها را در دست بگیرم. امیداوارم بازیکنان هم پاسخ مثبتی بدهند چون این کار، یک طرفه به سرانجام نخواهد رسید.

کرانچار در مورد سایپا نیز عنوان کرد: سایپا تغییرات شگرفی را ایجاد نکرده است اما با توجه به نتیجه‌های ضعیفش در نیم فصل اول، توانسته است در نتیجه گیری اوضاع را بهبود ببخشد. فردا بازی بسیار پرفشاری خواهیم داشت. حسین فرکی با نتایجی که در قهرمانی کسب کرده، نشان داده است، قابلیت بالایی دارد و تلاش می‌کند پیروز میدان باشد. او نیز آشنایی کافی با سپاهان دارد. در بازی فردا تمام بازیکنان را در اختیار داریم و ملی‌پوشان مان (جباروف و حاج صفی) از بازی ملی سالم برگشتند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا جوان‌گرایی در سپاهان نتیجه مثبتی داشته است یا نه نیز گفت: نمی‌توانم بگویم این جوان‌گرایی مثبت بوده یا منفی اما باید دید بازیکنان جوان می‌توانند انرژی جوانی را ارائه بدهند یا نه. جوانان نیاز به کمک باتجربه‌ها دارند. هنوز بخشی از بازیکنان باتجربه‌ای که در دوره من حضور داشتند، در سپاهان باقی ماندند اما باید در نظر بگیریم سپاهان باشگاه بزرگی است و پرافتخارترین تیم ایران محسوب می‌شود. بنابراین با وجود جوان‌گرایی، باید روند نتیجه گیری را هم فراموش نکنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در بخش دیگری از این نشست خبری، در پاسخ به این پرسش که آیا برنامه‌ای برای بازگرداندن محرم نویدکیا و هادی عقیلی به سپاهان دارد یا نه نیز اظهار کرد: این سوال نیاز به یک پاسخ طولانی دارد. در حال حاضر نمی‌خواهم پاسخ کاملی به آن بدهم اما باید بگویم محرم نقش شگرفی در کسب نتایج سپاهان داشته و اسطوره این باشگاه محسوب می‌شود. امیدوارم دری باز شود و ما بتوانیم از بازیکنان باتجربه استفاده کنیم. بازیکنان جوانی مثل شریفی، کریمی، مرادوند، غلامی و قائدی در کنار بازیکنان با تجربه مثل محرم نویدکیا کار را شروع کردند. بازهم تاکید می‌کنم در مورد فصل جدید نمی‌توانم بیشتر از این حرف بزنم چون توافق من و باشگاه برای کسب حداکثر امتیاز در ۶ هفته باقی مانده است. اگر برای سال آینده به توافق برسیم، آنگاه می‌توانم برنامه روشنی به شما ارائه بدهم. اکنون با مربی دروازه‌بان‌ها و کریم قنبری از کادر فنی پیشین همکاری می کنیم؛ همچنین افکار من در مورد محمود کریمی مثبت بوده و حتی با او صحبتی داشتم و برای فصل آینده می‌خواهم از او استفاده کنم؛ شاید بتوانیم همکاری مشترکی داشته باشیم.

کرانچار خاطرنشان کرد: با محرم نویدکیا نیز صحبت کردم ولی اصرار نکردم برای ۶ هفته باقی‌مانده بیاید. با این حال اگر بیشتر از این در سپاهان بمانم، می‌توانم به او پیشنهاد همکاری بدهم. در مورد هادی عقیلی نیز باید بگویم او در حال گذراندن دوره مربیگری در آمریکاست؛ زمانی می‌توانیم درباره‌اش صحبت کنیم که با سپاهان قرارداد بلند مدت داشته باشم. عقیلی نیز جزو گنجینه‌های باشگاه سپاهان است./ص

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين