امروز : شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۷:۳۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
هشدار پلیس فرودگاه های کشور به مسافران؛

مدارک هویتی خود را در اختیار افراد غیر مسئول قرار ندهید

رئیس پلیس فرودگاه های کشور گفت: به مسافران توصیه می کنیم از ارائه هرگونه مدارک هویتی خود از جمله گذرنامه،شناسنامه و ... به افراد غیر مسئول خودداری کنند.

به گزارش بابل نوین، سردار حسن مهری رئیس پلیس فرودگاه های کشور در رابطه با فعالیت های نوروزی پلیس فرودگاه های کشور گفت: راه اندازی قرارگاه نوروزی در ستاد فرماندهی پلیس فرودگاه های کشور از جمله اقدامات پلیس در نوروز بود که این قرارگاه با هدف تأمین نظم و امنیت،حفاظت از اماکن و پیشگیری و مقابله با مجرمین در سطح فرودگاه های کشور تشکیل شده است.

وی گفت: بدرقه مسافران، تهیه و توزیع بروشورهای آموزشی در بین مسافران،ساخت کلیپ و پخش در سالن های انتظار مسافران از دیگر اقدامات پلیس فرودگاه های کشور در ایام نوروز بود که تمام تلاش پلیس این است که مسافران بتوانند در ایام نوروز بدون هیچگونه دغدغه ای و در کمال آرامش و آسایش به مسافرت بروند.

رئیس پلیس فرودگاه های کشور با تأکید بر اینکه با برنامه ریزی و اقدامات پیشگیرانه پلیس ،امنیت مطلوب در فرودگاه های کشور حاکم است،بیان کرد: این امنیت نتیجه تعامل و همکاری خوب مردم با خادمان خود در پلیس فرودگاه های کشور می باشد.

سردار مهری از افزایش چهار درصدی کشفیات مواد مخدر در نوروز امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل در فرودگاه های کشور خبر داد و گفت: خوشبختانه در نوروز امسال تا کنون هیچگونه موارد امنیتی در سطح فرودگاه های کشور گزارش نشده است.

وی تاکید کرد: به مسافران توصیه می کنیم به منظور جلوگیری از هرگونه سوء استفاده های احتمالی از ارائه هرگونه مدارک هویتی خود از جمله گذرنامه،شناسنامه و …. به افراد غیره مسئول خودداری و از تحویل وسایل و لوازم مشکوک از افراد ناشناس پرهیزکنند.

رئیس پلیس فرودگاه های کشور گفت: همچنین  به مسافران توصیه می کنیم برای تهیه بلیط به دفاتر فروش مجاز مراجعه و از قرار دادن طلاجات و اشیای قیمتی خود در چمدان های مسافرتی خودداری کنند.
 /ص
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين