امروز : جمعه, ۴ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ - ۱۸:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

توصیه انتخاباتی یک کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری

به گزارش بابل نوین، نماینده تهران گفت: مردم نباید به کسانی که برای کسب قدرت از اموال بیت‌المال استفاده کرده و با ارقام نجومی می‌خواهند هزینه تبلیغات کنند رای بدهند.
مصطفی کواکبیان که در مراسم نماز جمعه شهرستان پردیس سخن می‌گفت، با اشاره به آیات ۵۸و۵۹ سوره نساء و بیان حدیثی از حضرت امام محمد باقر(ع) گفت: از دیدگاه امامان معصوم(ع) هرگونه قدرت سیاسی و دستیابی به دولت و حکومت، نوعی امانت است که صاحبان این امانت مردم هستند و باید به اهل آن بسپارند.

این استاد فقه سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی با تاکید بر اینکه انسان های با تقوا نباید دنبال قدرت بدوند بلکه باید قدرت به دنبال آنان باشد، اظهار کرد: حضرت امیر المومنین علی(ع) حکومت را امانتی بر دوش مسئولان می‌داند و نه لقمه چرب و لذیذ و طعمه چپاول شدنی لذا مردم نباید به کسانی که برای کسب قدرت از اموال بیت المال استفاده کرده و با ارقام نجومی می‌خواهند هزینه تبلیغات کنند رای بدهند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۶ از سوی رهبر معظم انقلاب به نام اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال گفت: ما مجلسیان و همه دولتمردان و تمامی ارکان حکومتی باید دست به دست هم بدهیم تا برای رونق اقتصادی و افزایش تولید ملی و ایجاد اشتغال به ویژه اشتغال جوانان و مخصوصاً جوانان فارغ التحصیل گام های بلندی برداریم.

رئیس فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی با اشاره به مطرح شدن تحریم‌های جدید در مجلس سنای آمریکا گفت: ما باید با دیپلماسی قوی دولت ترامپ را از به کارگیری تحریم های جدید که قطعا خلاف مفاد برجام و هرگونه حسن نیت در تعامل مثبت جهانی است پشیمان کنیم و قطعا مجلس شورای اسلامی نیز باید در کنار دولت حتما واکنش مناسبی در این زمینه از خود بروز دهد.

منبع:ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين