امروز : جمعه, ۴ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
فتاحی:

مسئولان فوتبال کشور نقشی در قهرمانی تیم ها ندارند

به گزارش بابل نوین، سعید فتاحی  درباره اظهارات سرپرست باشگاه پرسپولیس مبنی دستهای پشت پرده برای جلوگیری از قهرمانی این تیم اظهار کرد: سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال نقشی در قهرمانی تیم ها ندارند و وضعیت امتیازات در جدول رده بندی، قهرمان لیگ را مشخص می کند.

وی درباره اعتراض سرخپوشان پایتخت به برگزاری بازی با تماشاگر در روز بازی با صنعت نفت آبادان عنوان کرد: برایم جای سوال بود که چرا رای این بازی دقیقه نود تغییر کرد و کمیته استیناف رای به برگزاری بازی با حضور تماشاگر داد. البته تیم صنعت نفت آبادان در روزهای گذشته درخواست تجدید نظر خواهی داده بود اما مدارکشان تکمیل نبود.
فتاحی تصریح کرد: کمیته انضباطی روز پنج شنبه مدارک را کامل و برای کمیته استیناف ارسال کرد این کمیته هم در روز ۱۲ فروردین ماه جلسه فوق العاده تشکیل داد و در نهایت تصمیم گرفت که بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان با حضور تماشاگر برگزار شود. به هر حال رای قضایی را کمیته های انضباطی و استیناف صادر می کنند و سازمان لیگ موظف به اجرای احکام است.
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر تصریح کرد: صالحی طی تماسی حکم برگزاری بازی با حضور تماشاگر نداد بلکه روز قبل از بازی به من اعلام کرد که قرار است در جلسه ای فوق العاده تصمیم نهایی درباره حضور تماشاگران در این بازی گرفته شود. جلسه کمیته استیناف ساعت ۱۰:۳۰ تمام شد و اعضای این کمیته حکم به برگزاری بازی با حضور تماشاگران دادند.
وی درباره اعتراض باشگاه پرسپولیس به حضور نداشتن هواداران این تیم در ورزشگاه گفت: تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در آبادان هوادار ندارند اما اگر رای زودتر صادر می شد در آن صورت تماشاگران پرسپولیس هم برای تشویق تیمشان در ورزشگاه حضور پیدا می کردند.
فتاحی در پایان خاطر نشان کرد: به هر حال قهرمانی تیم استقلال خوزستان هم در فصل گذشته قابل پیش بینی نبود اما این تیم قهرمان شد. تیم پرسپولیس نتیجه لازم را مقابل صنعت نفت آبادان کسب نکرد و این موضوع باعث شده که اعتراض هایی به برگزاری بازی با حضور تماشاگر داشته باشد. به نظرم تغییر رای صادر شده طبیعی است و در بازی های گذشته هم رخ داده است.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين