امروز : شنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۰:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مجیدحسینی مدعی عنوان بهترین جوان استقلال

عملکرد خوب حسینی در خط دفاعی آبی ها با وجود سن پایین این بازیکن باعث شده تا این مدافع یکی از بهترین جوانهای استقلال باشد.

به گزارش بابل نوین، مجید حسینی در دیدار برابر فولاد خوزستان برای دوازدهمین بار در این فصل در ترکیب اولیه استقلال قرار گرفت. حسینی ۲۰ ساله که در ابتدای فصل بعد از نیم فصل حضور قرضی در راه آهن به استقلال بازگشته بود، از هفته پنجم لیگ به ترکیب اصلی استقلال اضافه شد تا در کنار رابسون جانواریو خط دفاعی آبی ها را شکل دهد.
حسینی در ۱۲ دیداری که از ابتدا برای آبی ها به میدان رفت، یک گل برای این تیم به ثمر رسانده است. آبی پوشان در این دیدارها ۷ برد، ۴ تساوی و یک شکست کسب کردند تا در حضور مدافع جوان خود موفق به کسب ۲۵ امتیاز شده باشند. پیروزی سه بر صفر برابر نفت آبادان بهترین نتیجه ای است که استقلال در حضور حسینی کسب کرده و این بازیکن تنها گل خود را نیز برابر این تیم به دست آورده است.
آبی پوشان در دیدارهایی که حسینی برای آنها از ابتدا به میدان رفته در ۵ دیدار موفق به کلین شیت شدند و تنها ۱۰ گل نیز دریافت کردند تا عملکرد خوب این مدافع جوان با این ارقام کامل شود.
حسینی در اولین فصل حضور در استقلال عملکرد قابل قبولی در ترکیب آبی پوشان داشته تا یکی از بهترین جوانهای استقلال در فصلی باشد که منصوریان بازیکنان پرتعدادی را معرفی کرده است./ص

ورزش سه

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين