امروز : دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
تاریخ : 2017/04/04 - 12:11 ذخیره فایل ارسال به دوستان

کاهش ۳۵ درصدی جرایم در ایام نوروز/ تمام پیش بینی‌ها برای مقابله با تهدیدات احتمالی داعش انجام شده است

به گزارش بابل نوین، سردار حسین ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه مراسم تشییع دو تن از شهدای فرماندهی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران، اظهار داشت‌: دو تن از همکاران بسیار خوب ما ستوان دوم خدابنده‌لو ستوان دوم طهماسبی در جهت حفظ و امنیت و آرامش مردم در ایام آغاز سال و طرح نوروزی در حین انجام وظیفه به شهادت رسیدند که شهادت این دو بزرگوار را به محضر آقا امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری و مردم عزیز تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: امیدوارم که مردم به این امر توجه داشته باشند که فرزندانشان در جهت حفظ آرامش آن‌ها تمام تلاش خود را کرده و حتی از جان خود نیز می‌گذرند تا امنیت پایدار برقرار باشد.
سردار ساجدی‌نیا در خصوص نحوه شهادت این دو تن گفت:‌ در طول ایام نوروزی ایستگاه‌های زیادی در شهر مستقر کرده بودیم؛ همچنین ایستگاه‌های ایست و بازرسی که در یکی از این ایستگاه‌های ایست و بازرسی این دوستان به خودرویی مشکوک شده و به آن ایست می‌دهند و آن توجه نکرده و از فرمان پلیس عبور می‌کنند و همکاران به تعقیب پرداخته و در این حین به شهادت می‌رسند.
وی افزود: دو تن سرنشین خودروی متواری دستگیر شده‌اند که سابقه‌دار بوده و سابقه بزهکاری و زندان داشته‌اند، تحقیقات لازم در حال انجام است و باید دید که دستگاه‌ قضایی در این زمینه چه تصمیمی می‌گیرد.
فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در خصوص وضعیت تهران بزرگ در طول ایام نوروز اعلام کرد:‌ تمام تلاش پلیس در این بوده تا وضعیت حفظ امنیت پایداری در پایتخت برقرار باشد؛ خوشبختانه با کاهش آمارها مواجه بوده‌ایم حتی در سرقت؛ در شرارت‌ها و تصادفات فوتی ۳۵ درصد کاهش داشته‌ایم و در تصادفات جرحی به همین صورت بوده است.
فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در پاسخ به این سوال که‌ آیا حادثه امنیتی دیگری در تهران در ایام نوروز به وقوع پیوسته است یا خیر،‌گفت:‌ به غیر از شهادت این دو افسر نیروی انتظامی واقعه خاص دیگری رخ نداده است.
وی در پاسخ به سوال دیگری در مورد تهدیدات داعش گفت: تاکنون مورد جدیدی در خصوص داعش نداشته‌ایم البته آمادگی‌ و پیش‌بینی‌های لازم را داریم و پلیس تمام تلاش خود را در جهت امنیت به کار خواهد گرفت.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين