امروز : شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۵:۱۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

چاپ بیش از ۲۰۰ میلیون تعرفه برای سه انتخابات/امکانات موردنیاز برگزاری انتخابات در ۱۴۰ کشور فراهم شده است

به گزارش بابل نوین، علی پورعلی مطلق با اشاره به فراهم بودن تمامی مقدمات انتخابات در ۲۹ اردیبهشت تصریح کرد: با توجه به اهمیت انتخابات پیش رو کارهای اجرایی و مقدماتی انتخابات از ۹ ماه قبل از برگزاری انتخابات آغاز می شود.

وی افزود: تعرفه های ۳ انتخابات پیش رو چاپ و از امروز برای استان های مختلف ارسال می‌شود.

دبیر ستاد انتخابات کشور تاکید کرد: این فرایند با نظارت کامل هیات های نظارت شوراهای شهر و روستا، هیات نظارت مجلس و شورای نگهبان انجام می شود.

پورعلی مطلق خاطرنشان کرد: چاپ تعرفه ها در یکی از چاپخانه های برتر کشور که اسناد بهادار در ان چاپ می شود با حساسیت بالا صورت می گیرد.

وی تاکید کرد: در تعرفه ها بیش از ۱۰ کد امنیتی وارد شده که این امر جعل این اسناد را ناممکن ساخته است.

دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: با توجه به سرشماری ۹۵ نفوس و مسکن تعداد واجدان شرایط مشخص شده و بر این اساس تعرفه ها با درصدی بالاتر چاپ شده است.

پورعلی مطلق با اشاره به برگزاری انتخابات میان دوره ای مجلس در استان های آذربایجان شرقی هرمزگان و اصفهان گفت: تعداد تعرفه ها براساس آمار سرشماری و نوع انتخابات با حفاظت کامل به استان های مربوط ارسال می شود.

وی افزود: اقلام دیگر برگزاری انتخابات از جمله صندوق های رای گیری، مهرها، بست ها و قفل ها آماده شده و برای استان ها ارسال می شود.

پورعلی مطلق گفت: همه مقدمات برگزاری انتخابات حداقل در ۱۴۰ کشور آماده شده و ارسال خواهد شد.

دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: با توجه به برگزاری انتخابات در ۲۹ اردیبهشت رنگ تعرفه های انتخابات متفاوت خواهد بود و تعرفه های ارسال شده در روز انتخابات از بسته های مربوط خارج خواهد شد.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين