امروز : یکشنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۵:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سپاه و بسیج نباید در انتخابات هزینه هیچ جناحی شوند/ بسیج باید قدرت و زبان مطالبه‌گری داشته باشد

به گزارش بابل نوین، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در دیدار با مسئولان و کارکنان این سازمان با اشاره به زندگینامه شهدای شاخص سال ۱۳۹۶ کشور اظهار داشت: چقدر نسبت به این بزرگواران دستان ما در پیشگاه خداوند متعال خالی است و واقعا شهدا در درگاه الهی سعادتمند شدند.

وی با تبریک سال جدید و در راستای معرفی برنامه‌های بسیج در سال ۱۳۹۶ ادامه داد: برنامه‌های بسیج با برنامه‌های انقلاب اسلامی گره خورده است و تداوم انقلاب اسلامی به حضور دائمی نیروهای انقلاب در صحنه‌های گوناگون مشروط است و بسیجیان از زمان جنگ تحمیلی تا کنون این را ثابت کرده اند.
غیب‌پرور تاکید کرد: ما باید با انرژی مضاعف کار کنیم چرا که تهدیدات انقلاب اسلامی هر روز پیچیده‌تر و خطرات آن بیشتر می‌شود و بایستی متناسب آن خود را بروز دهیم.
وی با اشاره به ضرورت اعتلای بسیج گفت: ما نباید صرفا به ابلاغیات اکتفا کنیم و اگر به فهم مسئولیت خود دست پیدا کنیم و به یک اعتماد متقابل در میان اعضاء بسیج برسیم، این رمز موفقیت در جهت اعتلای بسیج و فرمایشات مقام معظم رهبری خواهد بود.
غیب‌پرور ادامه داد: لازمه اعتلای بسیج توجه به اثر بخشی برنامه‌ها است، برنامه‌ای که اثرات مثبت آن را در میان جوانان و آحاد جامعه مشاهده کنیم.
وی با تاکید بر اهمیت کارآمدی برنامه‌های بسیج گفت: برای اثر بخشی در برنامه‌ها و اهداف بسیج باید هم افزایی داشته باشیم، مهم این است که خروجی کار ما دلالت بر کارآمدی ما می‌کند و باید ثابت کنیم که ما یک مجموعه کارآمد هستیم که برای جهان اسلام حرف داریم و افق دید بسیج انقلاب اسلامی است.
غیب پرور با تاکید بر همکاری بین اقشار بسیج و بخش‌های مختلف دولت ادامه داد: اگر بسیج قدرت و زبان مطالبه گری نداشته باشد کاری از پیش نخواهیم برد و مطالبه بدون برنامه نیز بی معنا است اقشار بسیج باید همکار و مددکار دولت باشند و ما به دولت بگوییم که خاضعانه برای همکاری با دولت آماده‌ایم.
وی در ادامه گفت: حیات و پیشرفت انقلاب اسلامی منوط به ایجاد روحیه مطالبه گری در مردم و آحاد جامعه است.
وی در پایان تاکید کرد: سپاه و بسیج نباید در انتخابات هزینه هیچ جناحی شوند و باید شاخص‌ها به صورتی به مردم معرفی شود که انتخاب اصلح و درست برای همگان میسر شود.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين