امروز : جمعه, ۲۷ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۸:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام روحانی به پوتین درخصوص حادثه سن پترزبورگ

رئیس جمهور در پیام تسلیتی به ولادیمیر پوتین رییس جمهوری فدراسیون روسیه، حادثه تروریستی انفجار در مترو شهر سن پترزبورگ و جان باختن و مجروح شدن جمعی از مردم بی گناه روسیه را شدیدا محکوم کرد.

به گزارش بابل نوین،حسن روحانی رئیس جمهور در پیام تسلیتی به ولادیمیر پوتین رییس جمهوری فدراسیون روسیه، حادثه تروریستی انفجار در مترو شهر سن پترزبورگ و جان باختن و مجروح شدن جمعی از مردم بی گناه روسیه را شدیدا محکوم کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای ولادیمیر پوتین

رییس جمهوری فدراسیون روسیه

با کمال تاسف، از وقوع حادثه تروریستی انفجار در مترو شهر سن پترزبورگ و جان باختن و مجروح شدن جمعی از مردم بی گناه  روسیه آگاه شدم. اینجانب ضمن محکومیت شدید این جنایت هولناک ، مراتب تاثر و همدردی عمیق خود و مردم ایران با جنابعالی و مردم روسیه را اعلام و برای بازماندگان این حادثه ناگوار، صبر و آرامش خاطر آرزو می نمایم.

همان گونه که در مذاکرات اخیر با جناب عالی در مسکو اشاره گردید، ریشه کنی تمامی اشکال تروریسم بدون توجه به انگیزه های آن ، نیازمند تلاش جمعی جامعه بین المللی و همکاری همه کشورها برای مقابله با خاستگاه فکری و حامیان این گروه های جنایتکار است. در این چارچوب لازم می دانم آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای هرگونه همکاری با دولت روسیه در این زمینه را اعلام دارم.

موقع را مغتنم شمرده احترامات فائقه را تجدید می نماید.

حسن روحانی

رییس جمهوری اسلامی ایران/م

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين