امروز : جمعه, ۴ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۸:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

چاپ بیش از ۲۰۰ میلیون تعرفه برای سه انتخابات

دبیر ستاد انتخابات کشور: برای 3 انتخابات پیش رو بیش از 200 میلیون تعرفه با حداقل 10 کد امنیتی خاص چاپ شده است.

به گزارش بابل نوین، علی پورعلی مطلق با اشاره به فراهم بودن تمامی مقدمات انتخابات در ۲۹ اردیبهشت تصریح کرد: با توجه به اهمیت انتخابات پیش رو کارهای اجرایی و مقدماتی انتخابات از ۹ ماه قبل از برگزاری انتخابات آغاز می شود.

وی افزود: تعرفه های ۳ انتخابات پیش رو چاپ و از امروز برای استان های مختلف ارسال می شود. این فرایند با نظارت کامل هیات های نظارت شوراهای شهر و روستا، هیات نظارت مجلس و شورای نگهبان انجام می شود. چاپ تعرفه ها در یکی از چاپخانه های برتر کشور که اسناد بهادار در ان چاپ می شود با حساسیت بالا صورت می گیرد. در تعرفه ها بیش از ۱۰ کد امنیتی وارد شده که این امر جعل این اسناد را ناممکن ساخته است.
دبیر ستاد انتخابات کشور اظهار کرد: با توجه به سرشماری ۹۵ نفوس و مسکن تعداد واجدان شرایط مشخص شده و بر این اساس تعرفه ها با درصدی بالاتر چاپ شده است.
پورعلی مطلق با اشاره به برگزاری انتخابات میان دوره ای مجلس در استان های آذربایجان شرقی، هرمزگان و اصفهان گفت: تعداد تعرفه ها براساس آمار سرشماری و نوع انتخابات با حفاظت کامل به استان های مربوط ارسال می شود.
وی افزود: اقلام دیگر برگزاری انتخابات از جمله صندوق های رای گیری، مهرها، بست ها و قفل ها آماده شده و برای استان ها ارسال می شود. همه مقدمات برگزاری انتخابات حداقل در ۱۴۰ کشور آماده شده و ارسال خواهد شد.
دبیر ستاد انتخابات کشور در پایان گفت: با توجه به برگزاری انتخابات در ۲۹ اردیبهشت رنگ تعرفه های انتخابات متفاوت خواهد بود و تعرفه های ارسال شده در روز انتخابات از بسته های مربوط خارج خواهد شد. /م
منبع: ایسنا
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين