امروز : پنج شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قوچان‌نژاد: هیچ بحرانی نداریم

مهاجم هیرنوین هلند با وجود نتایج بسیار ضعیف تیمش در نیم‌فصل دوم اردویژه هلند تاکید کرد که این تیم با هیچ بحرانی مواجه نیست.

به گزارش بابل نوین، تیم هیرنوین در نیم‌ فصل دوم اردویژه هلند شرایط دراماتیکی دارد و فقط ۲ بار به پیروزی رسیده است. امشب این تیم در خانه میزبان اسپارتا روتردام است.

رضا قوچان‌نژاد درباره شرایط بحرانی هیرنوین به روزنامه داخبلاد هلند گفت: ما هیچ بحران درون‌تیمی نداریم. بحران واقعی زمانی وجود خواهد داشت که ما در پایان فصل به اهداف خود نرسیم. شاید کمی آرام‌تر از تقویم حرکت کرده‌ایم اما اهداف باشگاه هیرنوین را فراموش نمی‌کنیم.

مهاجم تیم هیرنوین در پاسخ به این پرسش که تیمش پشت نتایج خوب نیم‌فصل اول قرار گرفته است اظهار داشت: اما این مسئله هیچ معنا نمی‌دهد که به گذشته برگردیم. باید به چیزهای دیگری هم نگاه کنیم. برای مثال فقدان استین اسهارس در کیفیت بازی هیرنوین تاثیرگذار بود. هر چند غیبت او تنها دلیل نتایج ناامیدکننده هیرنوین نیست. اشتباهات دیگری هم مرتکب شدیم.

تیم هیرنوین هم‌اکنون با ۳۷ امتیاز رتبه هشتم جدول رده‌بندی اردویژه هلند را در اختیار دارد. یاران قوچان‌نژاد در نیم‌فصل اول این رقابت‌ها حتی تا رده سوم جدول هم پیش‌رفته بودند./م

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين