امروز : چهارشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۹:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ثبات نرخ گوشت گوسفندی ادامه دار شد/ کاهش نرخ گوشت با اما و اگرهایی همراه است

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت:در حال حاضر هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه همانند اسفند ماه با نرخ ۳۴ تا ۳۵ هزار تومان به مغازه دار و ۳۸ تا ۳۹ هزار تومان به مشتری عرضه می‌شود.

به گزارش بابل نوین، علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، از ثبات نرخ گوشت گوسفندی در بازار اظهار داشت: در حال حاضر هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه همانند اسفند ماه با نرخ ۳۴ تا ۳۵ هزار تومان به مغازه دارو ۳۸ تا ۳۹ هزار تومان به مشتری عرضه می‌شود.

وی افزود: طبق روال همه ساله در اردیبهشت و خرداد ماه با به ثمر رسیدن و ازدحام عرضه دام در صورت جلوگیری از صادرات قانونی و قاچاق پیش بینی می‌شود که نرخ گوشت کاهش یابد.
ملکی با بیان اینکه عرضه گوشت ازسوی شرکت پشتیبانی از نوسانات قیمت در ایام نوروز جلوگیری کرد، گفت: عرضه گوشت وارداتی و داخلی با نرخ ۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان از سوی پشتیبانی امور دام در بازار از تنش و نوسانات نرخ گوشت گوسفندی در نوروز جلوگیری کرد.
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه کمبودی در عرضه گوشت وجود ندارد، عنوان کرد: با توجه به کاهش تقاضا در بازار باید منتظر ماند و دید که شرایط به کدام سمت و سو می‌رود./ص
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين