امروز : چهارشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کاهش ۳۳ درصدی تصادفات منجر به فوت در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران با تاکید بر ارتقای امنیت در نوروز امسال، گفت: حوادث رانندگی منجر به فوت در مازندران 33 درصد کاهش یافت.

به گزارش بابل نوین به نقل از بلاغ، سردار سیدمحمود میرفیضی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از آغاز رزمایش طرح نوروزی پلیس، طرح برقراری نظم و امنیت تعطیلات نوروز ۹۶ در سطح استان اجرایی شد.

وی با اشاره به کاهش ۳۳ درصدی حوادث رانندگی منجر به فوت در سطح استان، از کاهش ۴۲ درصدی کشته شدگان حوادث رانندگی خبر داد.

فرمانده انتظامی مازندران از کاهش حوادث رانندگی منجر به فوت و کاهش ۹ درصدی مصدومان حوادث رانندگی در این مدت خبر داد و افزود: رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و ارتقا فرهنگ ترافیک نقش موثری در کاهش حوادث رانندگی داشته اشت.

میرفیضی با اشاره به میزان تردد خودروها در محورهای درون استانی، از ثبت بیش از ۳۵ میلیون تردد در نوروز امسال خبر داد و تصریح کرد: در محورهای شش‌گانه بیش از یک میلیون و ۵۶۵ تردد در این مدت به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به میزان اقامت مسافران در استان، از ثبت بیش از ۱۲ میلیون و ۶۱۱ هزار نفر شب اقامت در مراکز اقامتی استان خبر داد.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به کاهش وقوع جرائم در سطح استان در طرح نوروزی پلیس، از افزایش ۸ درصدی کشفیات جرائم در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: در این مدت بیش از ۱۳۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۲۵ درصد افزایش داشته است.

میرفیضی در پابان از تماس ۲۹ هزار شهروند و مسافران نوروزی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ استان طی این مدت خبر داد و گفت: بیش از ۹ هزار تماس عملیاتی شد./ص

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين