امروز : جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2017/04/05 - 12:36 ذخیره فایل ارسال به دوستان

حمایت ۲۳۵ نماینده از فرامین رهبری +متن بیانیه

235 نفر از نمایندگان مجلس در بیانیه‌ای حمایت‌شان از فرامین مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ۹۶ به نام سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» را اعلام کردند.

به گزارش بابل نوین، نفر از نمایندگان مجلس در بیانیه‌ای حمایت‌شان از فرامین مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ۹۶ به نام سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» را اعلام کردند.

احمد امیرآبادی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی پیش از پایان نشست علنی صبح امروز (چهارشنبه) پارلمان بیانیه ۲۳۵ نفر از نمایندگان مجلس در حمایت از فرامین مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ۹۶ را قرائت کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

رهبر معظم انقلاب با هوشمندی و آگاهی به مسائل جاری کشور و با اطلاع از دغدغه‌ها و نگرانی های آحاد ملت و آنچه که مهمترین مسئله روز جامعه ایرانی است، سال ۱۳۹۶ را به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری فرمودند.

بی‌تردید رسیدگی جدی به وضعیت موجود و بحران بیکاری و رکود تولید و عدم تحرک در فضای کسب و کار با وجود تقاضای فزاینده برای ورود به بازار کار به ویژه نسل جوان تحصیل‌کرده ضرورت اهتمام جدی در ایجاد فرصت‌های جدید اشتغال را با حمایت از صنعت و تولید داخلی برای تمامی خدمتگذاران و کارگزاران نظام اسلامی به یک وظیفه و تکلیف قانونی مبدل کرده است که نیازمند همت ملی و عزم همگانی است.

بر این اساس ما نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی همگام با سایر مسئولان و خدمتگذاران نظام حمایت عملی و همه‌جانبه خویش را برای رفع موانع قانونی در حوزه حمایت از کسب و کار و تولید داخلی و همچنین نظارت صحیح و موثر بر اجرای منویات معظم‌له همت خواهیم گذاشت.

مجلس شورای اسلامی با بهره‌مندی از تمام ظرفیت‌های قانونی و نظارتی خویش و همچنین آمادگی جهت همکاری در بررسی و رسیدگی به طرح‌های ویژه جهت حمایت از تولید داخلی و افزایش سطح اشتغال‌زایی برای تحقق اهداف شعار امسال تمام توانش را به کار خواهد بست.

در این راستا برای پیشبرد هر چه بهتر این هدف متعالی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی و تمامی کمیسیون های تخصصی و فراکسیون های مرتبط و مرکز پژوهش‌های مجلس فعالیت های خود را در تحقق خواست ها و مطالبات به حق مردم شریف ایران و رهبر معظم انقلاب اسلامی متمرکز نموده و گام های موثری را بر خواهند داشت./م

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين