امروز : یکشنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۲:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پای مکالمات تلفنی هم به تعیین مالیات باز شد +سند

بر اساس بخشنامه یکی از ادارت سازمان مالیاتی، مکالمات تلفنی مودی نیز به عنوان اسناد مالیاتی مورد قبول خواهد بود.

به گزارش بابل نوین،بر اساس بخشنامه یکی از ادارت سازمان مالیاتی، مکالمات تلفنی مودی نیز به عنوان اسناد مالیاتی مورد قبول خواهد بود.

به گزارش تسنیم، بر اساس ابلاغیه جدید یکی از ادارت کل سازمان مالیاتی، “کلیه اطلاعات دریافتی از مودی حتی مکالمات تلفنی نیز باید در صورتجلسه قید شود”

این ابلاغیه بعد از بخشنامه سال گذشته رئیس کل سازمان مالیاتی در خصوص نحوه بررسی و رسیدگی به تراکنشهای بانکی مشکوک صادر شده است. در بخشنامه  مذکور مسئولیت اجرای این دستورالعمل بر عهده ادارات کل امور مالیاتی گذاشته شده بود.

در بخشنامه ای که از سوی مدیر کل استانی سازمان مالیاتی ابلاغ شد، مقرر شده در صورتجلسه تنظیمی، حتما متن “در صورت احراز یا دریافت اطلاعات توسط گروه حسابرسی و یا اداره اطلاعات و خدمات مالیاتی که حاکی از تحصیل درآمد از منبعی غیر از اعلامی مودی باشد، مالیات مربوطه اخذ خواهد شد” درج شود.

پای مکالمات تلفنی هم به تعیین مالیات باز شد +سند

بند آخر این بخشنامه نیز اعلام داشته در صورتی که در حین حسابرسی، به مواردی که موید معامله مودی با اشخاص ثالت باشد، برخورد شود و شخص مزبور فاقد پرونده مالیاتی باشد، مراتب با ارائه کلیه مشخصات سجلی و کد ملی و محل اقامتگاه قانونی و کد پستی ۱۰ رقمی شخص ثالث، اراسل شود تا اقدامات مقتضی معمول شود./م

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين