امروز : جمعه, ۴ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۴:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زمان داوری آثار رسیده به جشنواره «شمیم وحی» مشخص شد

زمان داوری میان آثار و محصولات قرآنی رسیده به نخستین جشنواره «شمیم وحی»، ۲۴ و ۲۵ فروردین‌ماه اعلام شد.

به گزارش بابل نوین، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسین کوششی، دبیر شورای عالی قرآن شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) با اشاره به فرآیند نخستین جشنواره آثار و محصولات قرآنی «شمیم وحی»، اضافه کرد: داوری آثار رسیده پنج‌شنبه و جمعه ۲۴ و ۲۵ فروردین‌ماه اجرا می‌شود.
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی ـ مردمی کشور با اشاره به قضاوت ۲۰ داور در آثار رسیده، ادامه داد: تاکنون هزار اثر به دبیرخانه جشنواره شمیم وحی فرستاده شده است که این آثار در رشته‌های مختلف علوم قرآنی، ترجمه کل قرآن، کتب آموزشی قرآن، کتب علوم قرآنی، طرح و پایان نامه، مقالات قرآنی، نشریات قرآنی، جزوه‌های علوم قرآنی و آموزشی قرآن، مقالات اقتصاد مقاومتی، نرم افزار و وبلاگ‌نویسی، فیلم کوتاه و انیمیشن، اشعار قرآنی و سرود مذهبی، معرق و منبت‌کاری و … است.
کوششی با تأکید بر اینکه تاکنون بیش از هزار آثار رسیده است، عنوان کرد:  بیشترین ثبت نام کنندگان در رشته‌های غیر هنری شامل کتب علوم و معارف قرآن و در رشته‌های هنری شامل خوشنویسی، معرق و منبت بوده است.
دبیر شورای عالی قرآن شهرداری تهران تأکید کرد: زمان برپایی آیین اختتامیه این مراسم متعاقبا اطلاع‌رسانی می‌شود که طی آن از منتخبان و نفرات برتر با اهدای جوایزی تجلیل به عمل می‌آید. /ص

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين