امروز : شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۲۰:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
خرمگاه:

نبود منصوریان در دیدار فردا احساس مى شود

به گزارش بابل نوین، محمد خرمگاه در نشست خبری دیدار تیم‌های گسترش فولاد و استقلال اظهار داشت: می‌دانیم فردا با چه تیمی بازی داریم و همین مساله بازی خیلی سختی را برای ما رقم می زند. امیدوارم با توجه به شرایط زمین ورزشگاه بنیان دیزل بازی خوبی انجام دهیم.گسترش فولاد جزو معدود تیم‌هایی است که فوتبال خوبی به نمایش گذاشته و کادر فنی خوبی دارد.

وی افزود: فردا روز سختی را پیش‌بینی می‌کنیم و باید بگویم هر تیمی که بتواند از موقعیت‌هایش استفاده کند، برنده خواهد شد. در هر صورت هر چه خدا بخواهد همان خواهد شد.
مربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه برای برد به میدان می‌روند یا تساوی گفت: همانطور که گفتم حریف تیم خوبی دارد و سرسخت است. آنچه ما هدف‌گذاری کرده‌ایم، این است که برای قرار گرفتن در کورس باید برنده شویم. امیدوارم سه امتیاز بازی را بگیریم و با دست پر به تهران بازگردیم
خرمگاه در رابطه به غیبت علیرضا منصوریان در این دیدار گفت: منصوریان سرمربی تیم است و مطمئن باشید نبود او احساس خواهد شد. گسترش فولاد با توجه به نوع بازی فنی‌اش، حریف سرسختی است و ترس خاصی وجود ندارد اما ما نیز در نظر داریم بازی خوبی انجام دهیم  تا تماشاگران‌مان را خوشحال کنیم. در مورد گسترش فولاد آنچه  واقعیت دارد را گفتم و این تیم بازی خوبی انجام می‌دهد.
وی در مورد مصدوم و محرومان تیمش برای دیدار فردا عنوان کرد: کاوه رضایی محروم است و امید نورافکن هم به دلیل مسئله انضباطی همراه تیم به تبریز نیامده است و تا زمانی که کمیته انضباطی تکلیف این بازیکن را مشخص نکند، نمی‌توانیم از او استفاده کنیم. وریا غفوری هم پیش از رفتن به تیم ملی مصدوم بود و ظاهرا دوباره مصدوم شده است. طبق صحبتی که علیرضا منصوریان با پزشکان تیم ملی داشته، او در ادامه بازی‌ها می‌تواند به جمع ما اضافه شود.
مربی استقلال قرار گرفتن تیمش در کورس قهرمانی عاملی برای انگیزه بازیکنانش دانست و گفت: به نتیجه سایر تیم‌ها نگاه نمی‌کنیم و کار خودمان را انجام می‌دهیم. استقلال سعی می‌کند بازی به بازی جلو برود و در آخر فصل به نتایجش نگاه کند. امیدواریم مقابل هوادارانمان سربلند باشیم و مطمئن باشید برای قرار گرفتن در بهترین نقطه جدول رده‌بندی همه تلاشمان را به کار خواهیم گرفت.
خرمگاه در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کردند تیم‌ استقلال مدعی قهرمان هم باشد، گفت: به بازیکنان و کادری که داشتیم ایمان کامل آوردیم و به طور حتم به تلاشمان ادامه می‌دهیم و سعی می‌کنیم نتایج خوبی بگیریم. برای هزارمین بار هم از هواداران استقلال تشکر می‌کنم که به پای کادر فنی ماندند و باید بگویم شرایطی که الان برای استقلال به وجود آمده و تیم نتایج خوبی می‌گیرد نتیجه صبر هواداران است.
وی درباره استقبال نه چندان هواداران از دیدارهای لیگ برتر گفت: هوادار روح فوتبال است. حتی در بازی‌هایمان زمانی که هوادار کمتر به ورزشگاه می‌آید اما به نوعى آنها روح فوتبال محسوب مى شوند .همه از جمله مربى و بازیکن  روح فوتبال را کمتر درک می‌کنیم اما زمانی که آنها استقبال خوبی از بازی‌های ما انجام می‌دهند روحیه ما بهتر می‌شود.
مربی استقلال با بیان اینکه همه بازی‌ها برای ما مهم است خاطرنشان کرد: همه دیدارهای لیگ برتر برای ما در حکم فینال قرار دارد و هر بازی در حکم فینالی برای تیم استقلال است. این فینال‌ها هم به ما یاد داده که باید همیشه برنده شویم.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين