امروز : چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۲۰:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۰ کاندیدای نهایی جمنا مشخص شدند

به گزارش بابل نوین، اسامی ۱۰ کاندیدایی که در دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب از بین آنها رأی‌گیری می‌شود منتشر شد.

دومین مجمع ۳ هزار نفری اعضای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی صبح فردا در شهر آفتاب با حضور اعضای شورای مرکزی و گزینه های احتمالی جبهه برگزار می شود.

اولین نشست ۳ هزار نفری جبهه روز ۵ اسفند در شهرآفتاب برگزار شده بود وحاضران ضمن انتخاب اعضای شورای مرکزی، از میان گزینه های احتمالی موجود به افراد مدنظر خود رای دادند و در نهایت ۱۰ نفری که حائز اکثریت آرا شدند، مورد بررسی شورای مرکزی قرار گرفتند.

در نهایت فردا، ۱۰ نفر از گزینه های مطرح، پس از بررسی شورای مرکزی جبهه، در معرض رای مجمع سه هزار نفری قرار خواهند گرفت و پس از رای گیری ۵ کاندیدای اصلی جبهه مشخص خواهد شد.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، گزینه هایی که در جلسه فردا حاضر می شوند، ۲۰ دقیقه برای ارائه برنامه های خود زمان خواهند داشت و پس از آن رای گیری از اعضای مجمع انجام خواهد شد.
اسامی ۱۰ نفری که فردا برنامه های خود را به مجمع عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ارائه خواهند کرد و در معرض رای مجمع قرار خواهند گرفت به شرح زیر است:

۱- آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی
۲- پرویز فتاح
۳- محمد باقر قالیباف
۴- علیرضا زاکانی
۵- حمیدرضا حاجی بابایی
۶- عزت‌الله ضرغامی
۷- مهرداد بذرپاش
۸- علی نیکزاد
۹- رستم قاسمی
۱۰- محسن رضایی

منبع:فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين