امروز : شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۲۰:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مردم باید به تولیدات ایرانی اعتماد کنند/ رشد تولید اتوبوس و مینی بوس در سال جاری

به گزارش بابل نوین،  محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه بازدید از کارخانه تولید اتوبوس و مینی بوس عقاب افشان سمنان در جمع خبرنگاران گفت: برای جایگزینی مینی بوس ها و اتوبوس های فرسوده شهرها نیاز به تولید محصولات جدید است که حوشبختانه کارخانه عقاب افشان با تولید روزانه ۵ اتوبوس امکان تامین بخشی از نیازهای حمل و نقل درون و برون شهری را دارد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از هزار نفر در این کارخانه مشغول فعالیت هستند تاکید مقام معظم رهبری بر تولید و اشتغال در سال جاری را یادآور شد و تصریح کرد: وظیفه همه مردم و مسوولان است تا با حمایت از تولید داخلی و طرح های اشتغال زا زمینه ایجاد شغل های بیشتر در کشور را فراهم کنند.

نعمت زاده تاکید کرد: مردم باید به تولیدات ایرانی اعتماد کنند و تولید کنندگان نیز باید در زمینه قیمت به حقوق مصرف کنندگان توجه داشته باشند.

وی ادامه داد: خوشبختانه اتوبوس ها و مینی بوس های تولیدی این کارخانه از کیفیت و استانداردهای جهانی بهره مند است و قابلیت های صادراتی آن می تواند فرصت های بیشتری برای اشتغال فراهم آورد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین با اشاره به افزایش ۴۰ درصدی تولید انواع خودروی سواری و مینی بوس و اتوبوس در سال گذشته در مقایسه با سال ۹۴ اظهار کرد: امسال در تلاشیم تا به طور متوسط به رشد ۲۵ درصدی در تولید انواع خودرو دست پیدا کنیم و پیش بینی می شود تولید اتوبوس و مینی بوس در سال جاری رشد بیشتری داشته باشد.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين