امروز : جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹
تاریخ : 2017/04/06 - 21:00 ذخیره فایل ارسال به دوستان

پخش زنده ۱۲ هزار دقیقه ارتباط تصویری از سفرهای راهیان نور

به گزارش بابل نوین، به نقل از روابط عمومی رسانه ملی؛ با تدابیر اتخاذ شده و هماهنگی میان معاونت امور استان‌های صدا و سیما و مرکز بسیج رسانه ملی، پوشش رسانه‌ای رویداد بزرگ فرهنگی ” راهیان نور “در حجمی وسیع انجام شد.

امسال به همت مراکز کرمانشاه، ایلام، خوزستان، آبادان و خلیج فارس، اخبار و تصاویر مربوط به سفرهای راهیان نور انعکاس بسیار خوبی در شبکه‌های استانی و سراسری یافت به گونه‌ای که در مجموع بیش از ۷۱۴ ارتباط تصویری با مدت زمان ۱۲ هزار و ۳۳۱ دقیقه  معادل ۲۰۵ ساعت و سی و یک دقیقه با شبکه‌های سراسری و استانی برقرار شد.

در این بین آبادان با ۲۵۰ ارتباط در صدر مراکز و  مراکز خوزستان با ۱۸۳ ارتباط، ایلام با ۱۷۲ ارتباط، کرمانشاه با ۶۷ مورد و مرکز خلیج فارس با ۳۲ ارتباط تصویری، در رده‌های بعدی جای گرفتند و توانستند در ایجاد چتر رسانه‌ای و تصویری مناسب برای سفرهای راهیان نور، نقش بسزایی داشته باشند.

مرکز آبادان از نوزدهم اسفندماه، خوزستان از بیست و یکم اسفند ، ایلام از بیست و پنجم اسفند و کرمانشاه و خلیج فارس هم از یکم فروردین ماه، اکیپ‌های تولید و ارتباط زنده را در یادمان‌های شهدا مستقر و این میزان از ارتباط را با وجود شرایط نامناسب جوی، ساماندهی کردند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين