امروز : یکشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۲۱:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازخوردهای مثبت مخاطبان خستگی‌ها را از بین می‌برد

به گزارش بابل نوین، سروش محمدزاده کارگردان سینما و مشاور هنری سریال دیوار به دیوار،در خصوص بازخورد مخاطب از این مجموعه گفت: به علت حجم بالای کار در این پروژه با مردم به صورت مستقیم در ارتباط نیستیم؛ اما آن چیزی که در بازخورد خانواده، نزدیکان، صفحات مجازی، رسانه‌ها و نظر‌سنجی‌ها دیدیم، خوشبختانه نظرات مثبت بوده است.

وی افزود: نظر مخاطبان این است که «دیوار به دیوار» از لحاظ فنی، شکل تصاویر، نورپردازی، طراحی صحنه و لباس و کیفیت بازی بازیگران خوب است. ضمن اینکه باید گفت عوامل پشت دوربین نیز حرفه‌ای و سینمایی هستند و حتی سیمرغ جشنواره فیلم فجر را دریافت کردند و صرفا تلویزیونی نیستند. مجموع این ها باعث شده کیفیت فنی کار بالا برود.

وی اضافه کرد: زمان بالای فعالیت در این پروژه شاید ما را خسته کند؛ اما بازخوردهای مثبت همه خستگی ها را از بین می برد و تلاش و انرژی ما برای حفظ کیفیت را دو چندان خواهد کرد و این نوید را می دهم آن چیزی که تا به امروز پخش شده، استارت کار بوده و قسمت های جذاب تری در راه است.

محمدزاده درباره شخصیت‌پردازی بازیگران این مجموعه خاطرنشان کرد: بجز نویسنده که در این زمینه دقت لازم را انجام داده، خود بازیگران به طور جدی نقش و شخصیت خود را مورد بررسی و تحلیل قرار دادند و این بسیار مهم است.

 منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين