امروز : دوشنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تعطیلی مهد کودک متخلف به دلیل بدرفتاری با کودک ۳ ساله

تعطیلی مهد کودک متخلف در حادثه بدرفتاری با کودک 3 ساله

 

به گزارش بابل نوین، احمد خاکی معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران با اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون نظارت بر مراکز غیر دولتی بهزیستی استان تهران، اظهار داشت: در جلسه اضطراری این کمیسیون موضوع بدرفتاری با کودک ۳ ساله در یکی از مهدهای کودک شهر تهران در دستور کار قرار گرفت که پس از بحث و بررسی کارشناسی و مشاهده مستندات مربوطه، این کمیسیون با توجه به شکایت صورت گرفته از مهد نزد مراجع قضایی و تا صدور رأی و تصمیم‌گیری نهایی، رأی به تعطیلی موقت این مهد کودک متخلف داد.

وی با بیان اینکه این مهد کودک به طور غیر قانونی از مربی کارآموز استفاده کرده است، افزود: در بررسی‌های اولیه در زمان وقوع این اتفاق مشخص شد که مهد به صورت غیر قانونی از مربی کارآموز استفاده کرده است که در همان زمان اقدام به اخراج این فرد از آن محل شد.
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران تصریح کرد: با توجه به تخلف صورت گرفته و عدم نظارت دقیق مسئول قنی این مهد کودک بر امور این مهد، همچنین کمیسیون نظارت بر مراکز غیر دولتی نسبت به ابطال پروانه مسئول فنی این مرکز صدور رأی کرد.
خاکی با اشاره به اینکه مصوبه کمیسیون نظارت در خصوص این مهد کودک متخلف از روز چهارشنبه مورخ ۱۶ فروردین ماه اجرایی شده است، گفت: با توجه به تعطیلی این مرکز، با هماهنگی صورت گرفته دیگر کودکان حاضر در این مهد توسط بهزیستی شهرستان تهران در سایر مهد کودک‌های اطراف آن مهد ساماندهی می‌شوند.
وی با تأکید بر رعایت ضوابط و دستورالعمل‌های ابلاغی توسط مهدهای کودک، خاطر نشان کرد: به خانواده‌ها اطمینان می‌دهیم که در صورت وقوع چنین حوادثی، برخوردی قاطع طبق ضوابط خواهیم داشت و والدین می‌توانند هرگونه شکایت خود را از مهدهای کودک به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۱۲۳۳۳ جهت بررسی و پیگیری اعلام کنند.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين