امروز : یکشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حسن‌زاده: صحبت‌های مربیان تیم‌ها در مورد داوری را بررسی می‌کنیم

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: تمامی مواردی که علیه داوری از سوی کادر تیم ها مطرح شده است، بررسی و رای آن اعلام خواهد شد.

به گزارش بابل نوین،  اسماعیل حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی گفت: در خصوص مسابقاتی که در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ فروردین ماه از سری رقابت‌های لیگ برتر برگزار شد، منتظر هستیم گزارش‌ها از مقامات رسمی مسابقات به دست ما برسد و قطعاً پس از بررسی، تصمیمات لازم اتخاذ می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به اطلاعاتی که اکنون از مسابقات انجام شده داریم، مخصوصاً آن دسته از مسابقاتی که پخش تلویزیونی داشته است، حکایت از این دارد که تخلفاتی از ناحیه برخی از بازیکنان در داخل زمین و تخلفاتی کادر فنی برخی از تیم‌ها و حتی برخی از تخلفات از سوی تماشاگران رخ داده است. مخصوصاً در مواردی هم کادر فنی تیم‌ها مصاحبه‌هایی که علیه داوری داشته‌اند که همه این ها به موقع بررسی خواهد شد.

رئیس کمیته انضباطی اظهار داشت: در شرایطی که تمام لیگ‌های فوتبال ما اعم از لیگ برتر و غیره، به هفته‌های پایانی خود نزدیک می‌شوند، انتظار ما این است که تمام عوامل تیم (مربیان و بازیکنان) به ضوابط و قوانین احترام بگذارند و از تماشاگران نیز درخواست داریم که بیشتر از قبل موازین قانونی را در روی سکوها رعایت کنند. مخصوصا در هفته هایی که باشگاه‌های ایرانی، مسابقات بزرگ آسیایی را میزبانی خواهند کرد./م

منبع: سایت رسمی فدراسیون فوتبال

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين