امروز : جمعه, ۴ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرونده سعید مرتضوی در نوبت رسیدگی قرار دارد

به گزارش بابل نوین، مجتبی نظری وکیل مدافع سازمان تامین اجتماعی در پرونده سعید مرتضوی  در رابطه با آخرین وضعیت پرونده سعید مرتضوی اظهار داشت: روز چهارشنبه هفته گذشته به منظور پیگیری پرونده به شعبه ۶۸ و ۲۲ دادگاه تجدید نظر که پرونده در آن‌ها در حال بررسی است مراجعه کردم، پرونده در هر دو شعبه در نوبت رسیدگی قرار دارد.

وی افزود: یکی از قضات شعبه ۲۲ دادگاه تجدیدنظر که مسئول رسیدگی به بخشی از پرونده بود بعد از صدور رأی بازنشسته شده است و حال منتظر هستیم تا سایر قضات رأی خودشان را صادر کنند اما هنوز برای آن زمانی تعیین نکرده اند.
وکیل مدافع سازمان تامین اجتماعی بیان داشت: شعبه ۶۸ دادگاه تجدیدنظر هم اعلام کرده ۴۰۰ پرونده جلو تر از پرونده تامین اجتماعی در نوبت رسیدگی قرار دارد و اگر هر ماه به ۱۰۰ پرونده رسیدگی شود، حداقل ۴ ماه باید منتظر باشیم تا  دادگاه وقت رسیدگی تعیین کند.
نظری گفت: در دادگاه ۱۴ شهریور ۹۵ سعید مرتضوی به اتهام تصرف غیرقانونی و اهمال در انجام وظیفه به تحمل ۷۰ و ۶۵ شلاق محکوم شد اما به دلیل اعتراض وی به  این حکم و همچنین اعتراض ما به مواردی از حکم صادر شده، پروند به دادگاه تجدید نظر ارجاع شد.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين