امروز : چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۸:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اهدای جوایز قهرمانان پارالمپیک با تاخیر ۲ساله

رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین از آغاز توزیع جوایز قهرمانان پارالمپیک ۲۰۱۶ و مدال‌آوران مسابقات جهانی و پارا آسیایی سال ۱۳۹۴ از ۲۰ فروردین خبر داد.

به گزارش بابل نوین، رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین از آغاز توزیع جوایز قهرمانان پارالمپیک ۲۰۱۶ و مدال‌آوران مسابقات جهانی و پارا آسیایی سال ۱۳۹۴ از ۲۰ فروردین خبر داد.

  محمود خسروی‌وفا در این باره گفت: همزمان با ایام خجسته میلاد حضرت علی (ع)، وزارت ورزش و جوانان نسبت به توزیع جوایز قهرمانان پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو و مدال آوران مسابقات جهانی و آسیایی سال ۱۳۹۴ کرده است و همه ورزشکارانی که از مراسم تجلیلی که اسفند ماه سال گذشته توسط ریاست جمهوری برگزار شد، حواله جوایز خود را دریافت کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به فدراسیون نسبت به دریافت سکه‌های تخصیص یافته اقدام کنند.
وی افزود: از وزارت ورزش و جوانان به دلیل تسریع در روند اهدای این جوایز تشکر و قدردانی می‌کنم.
بر این اساس از ورزشکارانی که حواله جوایز خود را دریافت کرده‌اند، دعوت می‌شود از ۲۰ تا ۳۰ فروردین ماه با در دست داشتن اصل برگ حواله، اصل کارت شناسایی معتبر (کارت ملی یا گذرنامه) در ساعات اداری به فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین مراجعه کرده و جوایز خود را دریافت کنند.

تاریخ اهدای جوایز مربیان و سرپرستان نیز متعاقباً اعلام خواهد شد./م
منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين