امروز : دوشنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۹:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آخرین وضعیت قیمت نوبرانه ها در بازار/ ۶ تن میوه قاچاق کشف شد

رئیس اتحادیه میوه و سبزی گفت:اواخر هفته گذشته ۶ تن پرتقال، گلابی چینی و انگور از غرفه‌ها توسط مامورین کشف و ضبط شد.

به گزارش بابل نوین، حسین مهاجران رئیس اتحادیه میوه و سبزی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص آخرین وضعیت بازار میوه اظهار داشت: با توجه به اتمام تعطیلات نوروز و کاهش تقاضا، نرخ‌های میوه در بازار کاهش چندانی نداشته است.

وی با اشاره به عرضه پرتقال‌های قاچاق در میدان افزود: پرتقال‌های قاچاق همچنان در کنار سایر میوه‌ها در ظرف‌های داخلی به میدان عرضه می‌شود و با نرخ‌های ۸ تا ۹ هزارتومان پرتقال مصری و ۵ تا ۵ هزار و ۵۰۰ تومان پرتقال‌ ترکیه خرید و فروش می‌شود.
مهاجران از وجود تقاضا برای خرید پرتقال تا نیمه سال جاری در بازار بیان کرد: در شرایط کنونی مقداری پرتقال‌های آبدار شمال در سردخانه‌ها ذخیره سازی شده که با وجود سرمای اخیر تنها این میزان جوابگوی تقاضا تا پایان اردیبهشت ماه در بازار خواهد بود.
رئیس اتحادیه میوه و سبزی از کشف و ضبط ۶ تن میوه قاچاق از میدان خبر داد و اضافه کرد: اواخر هفته گذشته ۶ تن پرتقال، گلابی چینی و انگور از غرفه‌ها توسط مامورین کشف و ضبط شد.
وی در خصوص قیمت میوه‌های نوبرانه در بازار بیان کرد: نرخ هر کیلو توت فرنگی کرجی گلخانه‌ای ۱۲ تا ۱۵ هزار تومان، توت فرنگی جیرفتی ۴ تا ۶ هزار تومان، چاقاله نوبرانه بوشهر ۲۰ و چاقاله کاشان ۲۵ تا ۴۰ هزار تومان است.
به گفته مهاجران طی چند روز آینده گوجه سبز نوبرانه ساوه، قم و گرمسار به بازار عرضه می‌شود./ص
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين