امروز : شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۶:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

معرفی آثار بخش «مهربان با محیط‌زیست» در جشنواره جهانی فیلم فجر

به گزارش بابل نوین، هشت فیلم خارجی و یک فیلم ایرانی در بخش جنبی «مهربان با محیط زیست» سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درمی‌آیند. بیشتر این فیلم‌ها در بخش‌های نمایش‌های ویژه یعنی آثار برگزیده بزرگان سینما، جشنواره جشنواره‌ها و مستند زیر ذره‌بین نیز روی پرده می‌روند.

مستند آمریکایی «سفر زمان» (Voyage of Time) به کارگردانی ترنس مالیک، فیلم ژاپنی «ستاره نجواگر» (Whispering Star) ساخته سیون سونو، «ردپا» (Spoor) به کارگردانی آگنیشکا هولاند از لهستان، «مرگ خودخواسته» (Death By Design) ساخته سو ویلیامز از آمریکا، «چوپان» (The Shepherd) به کارگردانی جاناتان سنزوال برلی تولید مشترک اسپانیا و بریتانیا، «سرمای قلندر» (Cold of Kalandar) ساخته مصطفی کارا از ترکیه، «درود از فوکوشیما» (Greetings from Fukushima) به کارگردانی دوریس دوری از آلمان، «مسخ» (Metamorphosis) ساخته آدریان آرسه از مکزیک و فیلم ایرانی «پایان رویاها» (End of Dreams) به کارگردانی محمد علی طالبی، فیلم‌های این بخش هستند.

سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر، ۱ تا ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ برابر با ۲۱ تا ۲۸ آوریل ۲۰۱۷ به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می شود.

منبع:خبرآنلاین

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين