امروز : دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹
تاریخ : 2017/04/09 - 21:32 ذخیره فایل ارسال به دوستان

درآمد دولت از واردات خودرو چقدر است؟

به گزارش بابل نوین، با توجه به آمار منتشر شده از سوی بانک مرکزی در یازده ماهه نخست سال ۹۵، دولت در یازده ماهه نخست سال ۹۵ از محل مالیات واردات خودرو بالغ بر ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان، از طریق مالیات بر نقل وانتقال اتومبیل ۵۵۰ میلیارد تومان و از طریق مالیات شماره‌گذاری خودرو ۹۲۰ میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.

درآمد مالیاتی در حالی محقق شد که دولت مصوب کرده بود در یازده ماهه نخست سال ۹۵، از طریق مالیات واردات خودرو ۳هزار و ۱۷۰ میلیارد تومان، از مالیات بر نقل و انتقال اتومبیل ۶۸۰ میلیارد تومان و از طریق مالیات شماره‌گذاری خودرو ۷۱۰ میلیارد تومان درآمد داشته باشد.
براساس آمار منتشر شده از سوی بانک مرکزی، مالیات واردات خودرو ۲٫۴ درصد، مالیات بر نقل و انتقال اتومبیل ۰٫۶ درصد و مالیات شماره گذاری خودرو ۱٫۱ درصد از مجموع مالیات های غیرمستقیم دولت را تشکیل داده است.
با توجه به آمار بانک مرکزی، دولت مصوب کرده است در سال ۱۳۹۵ از محل مالیات واردات خودرو ۳ هزار و ۴۴۰ میلیارد تومان، از محل مالیات بر نقل و انتقال اتومبیل ۷۴۰ میلیارد تومان و از محل مالیات شماره گذاری خودرو ۷۷۰ میلیارد تومان درآمد برای کشور و دولت کسب شود.
منبع:میزان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين