امروز : شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

از سرگیری فیلمبرداری مجموعه «عاشقانه»

با توجه به شایعاتی که درباره سریال «عاشقانه» به گوش می‌رسد و در روزهای اخیر شدت بیشتری نیز یافته است، روابط عمومی این مجموعه اطلاعیه‌ای رسمی در این خصوص منتشر کرد.

به گزارش بابل نوین، در این اطلاعیه آمده است: «طی چند ماه گذشته و علیرغم وجود نقدینگی کافی، به دلیل رفتارهای غیرحرفه‌ای و سوء مدیریتی برخی افراد که در آینده‌ای نزدیک اطلاع‌رسانی می‌گردد، باعث شد تا وقفه‌ای کوتاه و گذرا، در امر تولید این پروژه به وجود آید. خوشبختانه این مسئله بلافاصله با مشاوره و ورود افراد باتجربه و متعهد در این حوزه، مدیریت و حل و فصل گردید و بدینوسیله اعلام می‌گردد مراحل پایانی فیلمبرداری این مجموعه، از امروز (٢١ فروردین ماه) کلید می‌خورد و به زودی نیز پایان می‌یابد.
ضمن پوزش از وقفه ایجاد شده، به اطلاع مخاطبان این مجموعه می‌رساند، پخش ادامه این اثر از روز دوشنبه ٢٨ فروردین آغاز و به صورت هفتگی و منظم تا پایان ادامه خواهد یافت.
از اینکه در طول ساخت و پخش مجموعه نمایش خانگی عاشقانه همراه ما بودید و با تهیه نسخه اصلی و قانونی، ما را در این راه سخت و دشوار همراهی و حمایت می‌کنید سپاسگزاریم. منتظر خبرهای خوب عاشقانه باشید.»

امین اعتمادی،مدیر روابط عمومی مجموعه عاشقانه.

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين