امروز : جمعه, ۴ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سه رزمایش دریایی با کشورهای عمان، پاکستان و قزاقستان برگزار می‌کنیم

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: از امروز تا پس فردا سه رزمایش دریایی به صورت جداگانه با کشورهای عمان، پاکستان و قزاقستان برگزار می‌کنیم.

به گزارش بابل نوین،  امیردریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در حاشیه مراسم هجدهمین مراسم سالگرد امیر سپهد صیاد شیرازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نیروی دریایی ارتش امروز رزمایش مشترک امداد و نجات را در شرق تنگه هرمز با نیروی دریایی عمان برگزار کرده است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ادامه داد: این رزمایش همه ساله برگزار می‌شود که میزبان آن یک سال کشور ما و یک سال کشور عمان است و امسال میزبانی در این رزمایش با عمان است.
وی افزود: سه فروند شناور و یک فروند بالگرد در این رزمایش حضور دارند که این رزمایش در راستای برقراری امنیت منطقه و ارتقای امنیتی برای شناورهای منطقه برگزار شده است.
وی گفت: این رزمایش از روز گذشته آغاز شده است و تا سه یا چهار روز دیگر ادامه دارد و پرسنل زیادی از نیروی دریایی ارتش در این رزمایش حضور دارند.
وی در پایان با بیان اینکه یک ناوگروه به قزاقستان اعزام شده است، خاطرنشان کرد: این ناوگروه فردا یا پس فردا یک رزمایش مشترک با نیروی دریایی قزاقستان برگزار می‌کند./ص
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين