امروز : شنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۸:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مزایده ۷۷ تخته فرش توسط سازمان خصوصی سازی

به گزارش بابل نوین، جعفر سبحانی  مشاور سازمان خصوصی سازی با اشاره به برگزاری اولین مزایده ۹۶ اظهار داشت: در اولین مزایده امسال سازمان خصوصی سازی، ۷۷ تخته فرش، به صورت کاملاً نقدی به روی میز فروش خواهد رفت.

وی افزود: بلوک ۱۰۰ درصدی سهام شرکت مجتمع صنعتی اسفراین شامل یک میلیارد و ۳۵۸ میلیون سهم به ارزش پایه هر سهم ۶۳۹۴ ریال و ارزش کل پایه ۸ هزار و ۶۸۳ میلیارد و ۵۲ میلیون ریال به صورت ده درصد نقد و اقساط هشت ساله است.
سبحانی تصریح کرد: همچنین بلوک ۱۰۰ درصدی سهام شرکت لوله گستر اسفراین شامل یک میلیارد و ۸۰۸ میلیون و ۵۹۲ هزار سهم به ارزش پایه هر سهم ۱۲۹۸ ریال و ارزش کل پایه ۲ هزار و ۳۴۷ میلیارد و ۵۵۲ میلیون ریال است که ده درصد نقد و با اقساط هشت ساله خواهد بود.
مشاور رییس کل سازمان خصوصی سازی ادامه داد: بلوک ۴۰ درصدی سهام شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس شامل ۱۳۰ میلیون و ۱۳۶ هزار سهم به ارزش پایه هر سهم ۱۶ هزار و ۴۹۴ ریال و ارزش کل پایه ۲ هزار و ۱۴۶ میلیارد و ۴۶۳ میلیون ریال به صورت ده درصد نقد و اقساط شش ساله است.
سبحانی افزود: بلوک ۴۳. ۵۲ درصدی سهام شرکت بین المللی مهندسی ایران (ایرایتک) شامل ۷ میلیون و ۸۳۳ هزار و ۶۰۰ سهم به ارزش پایه هر سهم ۵۸ هزار و ۳۵۳ ریال و ارزش کل پایه ۴۵۷ میلیارد و ۱۱۴ میلیون ریال به صورت بیست درصد نقد و اقساط آن چند ساله خواهد بود.
وی ضمن ابراز امیدواری از برگزاری این مزایده تصریح کرد: با در نظر گرفتن سیاستهای اقتصاد مقاومتی انتظار می رود بتوانیم به تولید و اشتغال کمک شایانی داشته باشیم.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين