امروز : یکشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۸:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

گوشت گوسفندی در سراشیبی قیمت/ پرو پال مرغ چیده می شود

به گزارش بابل نوین، مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی با اشاره به آخرین وضعیت نرخ مرغ و ماهی در بازار اظهار داشت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده با افزایش ۱۰۰ تومانی از ابتدای هفته درب مرغداری ۴ هزار و ۹۰۰، مرغ آماده به طبخ درکشتارگاه ۶ هزار و ۶۵۰، تحویل درب واحدهای صنفی ۶ هزار و ۸۰۰ و خرده فروشی ۷ هزار و ۴۵۰ تومان است.

به گفته وی نرخ هر کیلو ران مرغ با کمر ۶ هزار و ۴۵۰ و ران مرغ بدون کمر برابر با قیمت مرغ ۷ هزار و ۴۵۰ تومان است.
یوسف خانی با اشاره به نرخ سایر مشتقات افزود: همچنین نرخ هر کیلو سینه با کتف ۱۲، سینه بدون کتف ۱۳ و فیله مرغ ۱۵ هزار تومان است.
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از کاهش قیمت مرغ طی روزهای آتی در بازار خبر داد و اضافه کرد: با توجه به روند کاهش تقاضا در بازار احتمال کاهش ۲۰۰ تومانی قیمت در روز آتی وجود دارد چرا که نرخ‌های فعلی به سبب عدم عرضه مرغداران کاذب است و دوامی زیادی ندارد.
وی نرخ جدید انواع ماهی در سال جاری در بازار را اعلام کرد و ادامه داد: در حال حاضر نرخ هر کیلو شیر جنوب ۲۷، قزل آلا ۱۲، تیلاپیا ۱۹، آزاد ۸ هزار و ۵۰۰، حلوا سیاه ۲۸، سنگسر طلایی ۲۲، سالمون ۱۴ هزار و ۵۰۰، شوریده ۳۷ و سرخو ۲۲ هزار تومان است.
 گوشت گوسفندی در سراشیبی قیمت
 علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی  با اشاره به آخرین تغییرات نرخ گوشت در بازار اظهار داشت: امروز هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با کاهش ۵۰۰ تا هزار تومانی با نرخ ۳۴ تا ۳۵ هزار تومان به مغازه دار و ۳۸ هزار تومان به مشتری عرضه می‌شود.

وی با اشاره به دلایل اصلی کاهش قیمت گوشت گفت: رکود بازار، کاهش تقاضا و عرضه انبوه دام از جمله دلایلی اصلی این کاهش است.
به گفته ملکی با عرضه انبوه دام در ماه‌های اردیبهشت و خرداد پیش بینی می‌شود که کاهش قیمت‌ها در بازار استمرار یابد.
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در خصوص تأثیر قاچاق دام بر قیمت‌ها تصریح کرد: طی ماه‌های آینده با وجود عرضه انبوه در میادین، قاچاق دام نمی‌تواند نوسانات قیمت در بازار را به همراه داشته باشد.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين