امروز : چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
96 سال خوبی برای استقلال است

حرف‌های منصوریان درباره سومین ستاره استقلال

سرمربی استقلال بارها در مصاحبه های خود به این موضوع اشاره کرده که در آسیا به دنبال کسب ستاره سوم برای استقلال است.

به گزارش بابل نوین، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره سالگرد اولین قهرمانی استقلال گفت: ۲۱ فروردین ماه سالگرد اولین قهرمانی استقلال در سال ۴۲ را تبریک می گویم. امیدوارم شرایطی به وجود بیاید که بتوانیم ستاره سوم را روی پیراهن بیاوریم و هواداران را سر بلند کنیم.
سرمربی استقلال در ادامه ضمن مثبت ارزیابی کردن شرایط استقلال، عنوان کرد:سال ۹۶ را سال بسیار خوبی می بینم.
صحبتهای منصوریان در چند ماه گذشته نشان می دهد که عزم او برای حضور موفق در رقابت های آسیایی جزم شده و او می خواهد با صعود از مرحله گروهی و با تقویت استقلال در سال آینده، گام بلندی برای موفقیت در آسیا بردارد. منصوریان بارها در صحبتهای خود به این موضوع اشاره کرده و با مثبت ارزیابی کردن شرایط استقلال از نظر بازیکن و امکانات و مسیر این تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا امیدوار است بتواند با بازیکنانی که در اختیار دارد، دست به تاریخ سازی بزند و کاری جاودانه برای آبی ها انجام بدهد.
استقلال تا به امروز در گروه خود با ۶ امتیاز صدر نشین است و شانس اصلی صدرنشین به شمار می رود. آبی پوشان بعد از صعود از این مرحله به مصاف یکی از سه تیم ذوب آهن، الاهلی عربستان و العین امارات خواهند رفت و به گفته ی منصوریان پیش از سفر با عبور استقلال از این مرحله، آبی ها می توانند سال خوبی را خلق کنند.
هر چند با توجه به حضور بازیکنان نامداری مانند اسکار، هالک، کاروالیو و غیره در تیم های چینی و ستاره های نامدار در تیم های غرب آسیا دست یابی به این عنوان برای استقلال دور از دسترس به نظر می رسد اما سرمربی استقلال که با نفت حضور موفق در مسابقات آسیایی را تجربه کرده، امیدوار است بتواند به این مهم دست پیدا کند و به همین دلیل بارها در صحبتهای خود به آن اشاره کرده است./م

منبع: ورزش سه

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين