امروز : جمعه, ۴ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۱۴:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

وزیر بهداشت: آلودگی هوایی در حوزه سیاسی زیاد است

به گزارش بابل نوین،وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: به کمبودهای حوزه سلامت معترف هستیم و در مازندران نیز بیشتر بیمارستان‎ها عمر بالای ۳۰ سال و بیشتر دارند.

سیدحسن قاضی‌زاده‌هاشمی صبح امروز در آئین افتتاح همزمان هفت کلینیک ویژه تخصصی در هفت شهر مازندران، اظهار کرد: امیدواریم خدماتی که انجام شده است با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند و تاکنون نیز کار جهادی صورت گرفته و امیدواریم به درخواست‎های مسؤولان حوزه بهداشت در این استان پاسخ بدهیم.

وی افزود: در مازندران بیش از یک‌هزار میلیارد تومان تنها در بخش سلامت هزینه شده اما عقب‎ماندگی‎ها در این استان پهناور زیاد است و بیشتر بیمارستان‎ها برای بیش از ۳۰ سال یا بالاتر از آن است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه آلودگی هوایی در حوزه سیاسی زیاد است، گفت: بیشتر دنبال عیب و ایرادات هستیم تا حسن‎ها اما خدمات زیادی در حال انجام بوده و مسؤولان نیز خود را وقف مردم کرده‌اند.

این مسؤول اظهار امیدواری کرد که با وجود پزشکان ماهر و متخصص، گرهی از مشکلات مردم در بخش سلامت باز شود و این نیروی انسانی در جهت رضایتمندی مردم قدم بردارند.

قاضی‌زاده‌هاشمی در پایان گفت: به همه کمبودها در حوزه سلامت اعتراف داریم و از خیر ارزشمندی که این بنا را در اختیار وزارت بهداشت قرار دادند قدردانی می‎کنیم زیرا این بهترین تصمیمی است که انسان می‎تواند بگیرد و از هفت حج تمتع نیز ثواب آن بیشتر است./م

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين