امروز : شنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ارایه بن خرید کتاب به گروه‌های خاص/۶۰ هزار متر فضا برای برگزاری نمایشگاه کتاب در نظر گرفته شد

به گزارش بابل نوین، حجت الاسلام و المسلمین عبدالمقیم ناصحی با اشاره به تصمیم مدیریت شهری و همچنین مسئولان وزارت ارشاد جهت برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب اظهار داشت: مقدمات این کار از سال گذشته فراهم شده است و نمایشگاه در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: هماهنگی با دستگاه‌های مختلف صورت گرفته است و پیش بینی می‌شود دومین نمایشگاه در شهر آفتاب در حوزه کتاب با موفقیت برگزار شود.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه ۶۰ هزار متر فضا برای برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب پیش بینی شده است، گفت: تمامی کارهایی که باید برای برگزاری یک نمایشگاه با استانداردهای بین‌المللی در نظر گرفته شده است ضمن اینکه ارگان‌های مختلف از جمله نماینده بانک‌ها، هلال احمر، نیروی انتظامی و غیره حضور خواهند یافت.
وی با تأکید بر اینکه هماهنگی‌های لازم با مسئولان حمل و نقل عمومی در شهرداری تهران جهت ارایه خدمات در ایام نمایشگاه صورت گرفته است، گفت: قرار است به غیر از مترو، اتوبوسرانی و سایر بخش‌های حمل و نقل خدمات لازم را در ایام برگزاری نمایشگاه ارایه دهند.
حجت الاسلام و المسلمین ناصحی همچنین به پیش بینی ارایه بن کتاب به گروه‌های خاص اشاره کرد و گفت: این بن‌ها در اختیار دانشجویان، دانش آموزان قرار خواهد گرفت و به زودی نحوه توزیع آن‌ها اعلام خواهد شد.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين