امروز : چهارشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۹:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

همکاری مجدد ادبی و جمشیدی در سال ۹۶/پپرونی برای دیکتاتور

بازیگر سریال "شهرزاد" گفت: در عرصه تئاتر هم از شانزدهم فروردین ماه در تماشاخانه پالیز نمایش "پپرونی برای دیکتاتور" را روی صحنه دارم.

به گزارش بابل نوین، نسیم ادبی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در خصوص فعالیت های خود در سال ۹۶ گفت: امسال را با بازی در سریال “دیوار به دیوار” آقای سامان مقدم آغاز کردم اما هنوز کار تازه ای برای تولید سیما به من پیشنهاد نشده است.

وی از حضور خود در یک نمایش خبر داد و افزود: در عرصه تئاتر هم از شانزدهم فروردین ماه در تماشاخانه پالیز نمایش “پپرونی برای دیکتاتور” را روی صحنه دارم. در این نمایش به کارگردانی “علی احمدی” در کنار پژمان جمشیدی، محسن کیایی، خسرو احمدی و فریده سپاه منصور به ایفای نقش می پردازم.

بازیگر سریال شهرزاد درباره حضور خود در سینما در طی سال جاری تصریح کرد: فعلاً فعالیت های سینمایی را صرفاً با اکران فیلم “خوب بد جلف” آغاز کرده ام. پیشنهاداتی برای حضور در آثار سینمایی شده که هنوز در حد پیشنهاد مانده و چیزی قطعی نشده است.

ادبی با اشاره به نزدیک شدن به زمان پخش سریال شهرزاد خاطرنشان کرد: فصل دوم این سریال همچنان در حال فیلمبرداری بوده و ادامه دارد اما به زودی و طی همین هفته زمان توزیع قسمت اول از فصل دوم سریال شهرزاد به اطلاع عموم خواهد رسید.
منبع: میزان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين