امروز : جمعه, ۴ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

معرفی پتانسیل های مازندران در حوزه سرمایه گذاری داخلی و خارجی با میزبانی اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی

یکی از اهداف میزبانی اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ، معرفی پتانسیل های بالفعل و بالقوه مازندران در حوزه سرمایه گذاری داخلی و خارجی است .

به گزارش بابل نوین، حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران با بیان اینکه یکی از اهداف میزبانی اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ، معرفی پتانسیل های بالفعل و بالقوه مازندران در حوزه سرمایه گذاری داخلی و خارجی است گفت: ایجاد راهکارهای برون رفت از مشکلات اقتصادی واحدهای تولیدی و صنعتی نیمه فعال و منفعل استان از دیگر دستاوردهای مهم این نشست سه روزه اقتصادی است.

وی در خصوص برنامه های اولین روز حضور نمایندگان عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: دیدار و تجلیل از خانواده معزز یکی از شهدای شهرستان محمود آباد در دستور کار نخستین روز حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: در این دیدار مطالبات عمومی مردمی مبنی بر ساماندهی گلزار شهدا و احداث سالن ورزشی مورد مطرح و دستورات لازم جهت پیگیری موضوع صادر شد.

حسن خیریانپور با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده برای بازدید از شهرک صنعتی تشبندان افزود : به تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری ، گام های اساسی در استان برای تحرک بخشی به افزایش تولید و فعالیت بیش از پیش واحدهای تولیدی استان برداشته شود تا شاهد پویایی و ارتقای شاخص های اشتعال در استان باشیم.

 باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين