امروز : شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
رقابت های جهانی فوتسال افراد با هوش میانه – پرتغال 2017؛

ایران با غلبه بر روسیه به عنوان سوم مسابقات جهانی دست یافت

به گزارش بابل نوین، به نقل از فدراسیون جانبازان و معلولین ملی پوشان کشورمان در این دیدار با نتیجه ۷ بر۳  تیم روسیه را شکست دادند و برای دومین بار به عنوان سوم مسابقات جهانی دست یافتند.

در این دیدار بهزاد امانی ( ۳ گل)، محسن سبکتکین (۲ گل) ، مهدی مولایاری و عبدالعلی بریهی برای کشورمان گل زنی کردند.
تیم ایران در مرحله مقدماتی این مسابقات مقابل آفریقای جنوبی و آرژانتین به پیروزی رسید و مقابل پرتغال نیز به تساوی دست پیدا کرد و در نیمه نهایی نیز با شکست از فرانسه از راه یابی به فینال بازماند.
مسئولان سفارت ایران در پرتغال نیز برای تماشای دیدار رده بندی از لیسبون به شهر ویزو سفر کردند که حضور آنها موجب دلگرمی ملی پوشان کشورمان و کاروان اعزامی بود .
بر این اساس پرونده حضور ایران در رقابت های جهانی پرتغال با کسب عنوان سوم بسته شد و نمایندگان کشورمان بامداد روز یکشنبه، ۲۷ فروردین ماه به میهن باز خواهند گشت.
ایران با ترکیب محمدرضا تخشا(گلستان)،علی مخطوط،بهزاد امانی،محسن دولتی(اردیبل)، نصرت کاشف فر،قدرت کاشف فر(تهران)،علی اصغر حسین زاده(گیلان)،مهدی مولایاری (قم)،حمید رضا صالح،محسن سبکتکین (اصفهان)،قادر آل ناصر،عبدالعلی غافل بریهی (خوزستان)،در این مسابقات حضور یافته بود.
حمید طبیبی به عنوان سرمربی، سعید درویش پور به عنوان مربی در این اعزام ملی پوشان را همراهی می کنند و سرپرستی کاروان نیز بر عهده ی محمدعلی حسین پور است.
مسابقات جهانی فوتسال افراد با هوش میانه از ۲۰ تا ۲۵ فروردین ماه در شهر ویزو،کشور پرتغال، با حضور ۸ تیم و در دو گروه برگزار شد و در دیدار فینال نیز تیم میزبان، پرتغل با نتیجه ۴ بر۳ تیم فرانسه را مغلوب کرد و به عنوان قهرمانی این دور از مسابقات دست یافت./ص
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين