امروز : جمعه, ۴ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایجاد اشتغال با انعقاد قرارداد ۴۰ هزار میلیاردی در رشته الکترونیک و ای تی در مازندران

به گزارش بابل نوین، ربیع فلاح جلودار در نشست مشترک اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با مدیران و فعالان اقتصادی مازندران مهمترین چالش فعلی در این استان را بیکاری فارغ التحصیلان اعلام کرد و گفت  : در دولت تدبیر و امید برای ایجاد اشتغال فارغ التحصیلان بیکار به خصوص رشته الکترونیک و ای تی با ۱۸ شرکت با سرمایه گذاری ۴۰ هزار میلیارد ریال در مازندران قرارداد منعقد شده است.

وی ایجاد اشتغال از طریق ای تی را یکی از مهمترین راهکار برای اشتغال فارغ التحصیلان بیکار اعلام کرده است.
استاندار مازندران گفت : در قالب تسهیلات رونق تولید و بسته حمایتی دولت از واحدهای صنعتی و کشاورزی در این استان یک هزار و ۹۳ واحد صنعتی و کشاورزی تسهیلات دریافت کردند.
ربیع فلاح جلودار افزود: مازندران با پرداخت بیش از ۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات بسته حمایتی به صنعتگران رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است.
وی مهمترین راهکار برای توسعه استان را وحدت و انسجام داخلی، توجه به روستاها به عنوان محور توسعه و نداشتن نگاه سیاسی و جناحی به امر مدیریت اعلام کرد.
استاندار مازندران با بیان اینکه در سه سال گذشته ۱۵۰ هزار شغل جدید در مازندران ایجاد شد استاندار مازندران گفت : در دولت تدبیر و امید ۱۵۰ هزار شغل در این استان ایجاد شده که ۵۰ هزار شغل آن مربوط به سال گذشته است
نشست با فعالان و مدیران اقتصادی و برگزاری همایش اقتصاد مقاومتی و بازدید از طرح ها و واحدهای تولیدی و اقتصادی مازندران از مهمترین برنامه سفر ۲ روزه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی است./ص
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين