امروز : یکشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ثبت نام سپرده گذار کاسپین در انتخابات +عکس

به گزارش بابل نوین، یکی از سپرده گذاران موسسه مجاز کاسپین در اعتراض به عدم اقدام جدی در دولت یازدهم برای رفع مسدودیت حساب مردم در این موسسه در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

به گزارش تسنیم، روز گذشته و همزمان با ثبت نام حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری جمعی از سپرده گذاران موسسه کاسپین که پنج ماه از مسدود شدن سپرده هایشان دراین موسسه می گذرد خود را به محل وزارت کشور رساندند تا بازهم صدای اعتراض خودشان را به گوش مسئولان دولت یازدهم برسانند.

ثبت نام سپرده گذار کاسپین در انتخابات +عکس

در این بین یک خانم سپرده‌گذار موسسه اعتباری کاسپین با در دست داشتن شناسنامه و دفترچه حساب این موسسه در اعتراض به بلاتکلیفی سپرده‌گذاران کاندیدای ریاست‌جمهوری شد.

وی گفته از آنجایی که رئیس جمهور و دولت فعلی اقدامی برای حل مشکلات سپرده گذاران کاسپین انجام نداده اند خودم نامزدم ریاست جمهوری شده ام تا مشکلات را حل کنم!

“وقتی روحانی نمی‌تواند مشکل ما را حل کند خودم کاندیدا می‌شوم!!” این نقل قولی است از این خانم سپرده گذار موسسه کاسپین همزمان با ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری! ظاهراً این خانم هم خود را اصلح تر از رئیس جمهور فعلی برای اداره کشور می دانند همانطور که بسیاری از مردم با ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری تلاش کردند این موضوع را به گوش آقای روحانی برسانند./م

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين