امروز : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰
تاریخ : 2015/05/19 - 19:10 ذخیره فایل ارسال به دوستان

افزایش تولید در شرکت ایران‎خودرو بابل

به گزارش بابل نومه، امید حسینی‌نژاد عصر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این شرکت در سال گذشته ۲۵ هزار و ۱۵۷ دستگاه خودروی تولید کرد که نسبت به سال گذشته با رشد ۷۰ درصدی تولید مواجه است، اظهار کرد: هم‌اکنون تولید روزانه این شرکت به ۱۱۳ دستگاه خودروی پارس در روز رسیده است.ایران‎خودرو بابل

وی با اشاره به اینکه این شرکت در سال گذشته موفق به کسب گرید A از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران شد، افزود: این شرکت که در سال ۸۹ شروع به‎کار کرد در مجموع یک‌هزار و ۹۱۷ دستگاه خودرو در آن سال تولید کرد.

مدیرعامل شرکت ایران‌خودرو مازندران با بیان اینکه پس از گذشت پنج سال با تلاش‌های صورت گرفته شاهد رشد ۱۳ برابری تولید تا پایان سال ۹۳ هستیم، گفت: تاکنون حدود ۸۰ هزار دستگاه خودرو از محصولات شرکت وارد بازار شد.

 این شرکت در سال گذشته با تلاش شبانه روزی پرسنل خود توانست تعداد ۲۵۱۵۷ دستگاه خودرو تولید نماید که از این میزان ۲۲۰۶۱ دستگاه پژو پارس سال (ری استایل)، ۲۹۰۵ دستگاه پژو پارس ELX با موتور جدید XUM و ۱۹۱ دستگاه پزو پارس ELX با موتور L4 بوده است.

نظر کارشناسان بر این باور است که تولیدات این شرکت در سال ۱۳۹۳ نسبت به سال قبل ، که ۱۵۲۶۰ دستگاه بوده، رشدی حدود ۷۰% را تجربه کرده است.

این مسئول همچنین مهم‌ترین برنامه شرکت را در سال ۹۴ ارتقای کیفی محصولات و تولید حداقل ۳۰ هزار دستگاه خودرو برشمرد.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين